- Motogen.pl

Zawsze uważałeś, że czegoś w Twoim życiu brakuje? Piekło nieustannie Cię przyciągało? Teraz masz szansę ulżyć swoim odwiecznym popędom i dać upust emocjom. Musisz mieć jedynie komputer lub konsolę. Z przeraźliwym rykiem silnika nadjeżdża ’Ride to Hell’ i wcale nie chodzi o wakacyjną wycieczkę koleją do Władysławowa…

Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, lata sześćdziesiąte XX wieku. Hippisi, seks, narkotyki, 'grzybiarki’, rock’n’roll – to najkrótsze i najbardziej trafione określenia charakteryzujące ten okres w historii USA. W takich realiach przyjdzie Ci żyć. Wcielisz się, Graczu, w postać Raya Kaminskiego, weterana wojny w Wietnamie, który dołącza do gangu motocyklowego Devil’s Hand.

Co to dla Ciebie oznacza? Całą masę atrakcji! Napady rabunkowe, strzelaniny, przepychanki z policją, porachunki z innymi gangami, pijackie burdy, narkotyki, rock’n’roll i seks stają się Twoimi codziennymi rozrywkami, tak samo jak jazda chopperem. Chopperem, który jest wyznacznikiem Twojej pozycji w społeczności motocyklowej i który skroisz sobie na miarę!

Zresztą nie jesteś zmuszony do podróżowania wyłącznie motocyklem. Twórcy gry przewidzieli, że możesz zapragnąć odmiany i skorzystać z innych środków transportu, jak autobus czy samochód.

Do twojej dyspozycji autorzy gry oddali 95 km2 terenu –  sieć ciągnących się w nieskończoność pustyni dróg, stacje benzynowe, bary i małe miasteczka. Czeka Cię prawdziwie gangsterska ścieżka kariery. Ray przechodzi drogę od podrzędnego członka gangu do samego szefa. Zadania, z którymi będziesz się zmagać, to głównie zdobywanie nowych terytoriów i rywalizacja z konkurencyjnymi gangami. Masz przy tym, Graczu, pełną swobodę działania.

Czeka nas więc nieuchronne porównanie Ride to Hell z GTA IV (a konkretniej DLC w postaci Lost and Damned) lub Mafią (która jednak ograniczała się do automobili).

Gra dostępna będzie na komputery PC oraz konsole PS3 i Xbox 360. Poniżej możesz obejrzeć trailer, a więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie  Ride to Hell.