Wyniki konkursu z okazji drugich urodzin MOTOGEN.PL - Motogen.pl

Po rozwiązaniu niewielkich problemów technicznych udało nam się wyłonić zwycięzców konkursu z okazji drugich urodzin portalu MOTOGEN.PL, zorganizowanego wspólnie z firmą Inca i Liberty Motors. Znajdziecie tu listę dziesięciu sprawiedliwych, szczęśliwców, którzy wygrali w naszym quizie. Dlaczego sprawiedliwi? O tym dalej…

Na mocy regulaminu konkursu usunęliśmy z listy uczestników kilkadziesiąt osób, które: nie spełniły niektórych wymogów regulaminowych (dane osobowe, założenie przez jedną osobę kilku kont itd.), próbowały manipulować skryptem konkursowym, by zanotować lepszy wynik czy starały się oszukać (tak naprawdę to Was wszystkich), biorąc udział wielokrotnie. W trosce o prawidłowy przebieg konkursu i o to, by nagrody trafiły jedynie do osób uczciwych, przeanalizowaliśmy dziesiątki wpisów konkursowych. Obecnie wszystko jest zgodne z postanowieniami regulaminu i osoby próbujące cwanych trików nie będą dopuszczane do udziału w konkursach MOTOGEN.PL w przyszłości. Zatem najszybsi, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania, otrzymują nagrody.

Skrypt konkursowy za nadrzędną cechę wpisu uczestnika bierze poprawność odpowiedzi, stąd różne liczby punktów dla poszczególnych miejsc (zapobiega to sytuacji, w której ktoś próbuje otworzyć i zakończyć konkurs w jedną sekundę, zgarniając dużą liczbę punktów za czas).

Poniżej znajdziecie listę zwycięzców, a tutaj pełny ranking.

 zwycięzcanagroda
1.derbixxxSkuter Inca Sprint
2.anommotocykl Triumph Tiger na cały dzień (Liberty Motors/Warszawa)
3.Kubazmotocykl Triumph Tiger na cały dzień (Liberty Motors/Warszawa)
4.biguskask AGV Air Tech
5.juzegrękawice letnie Adrenaline
6.Mattrękawice letnie Adrenaline
7.rafaxblokada na koło Oxford
8.martix35czapka Alpinestars
9.Flawkominiarka Oxford
10.przemek96czapka FLY

Gratulujemy! 🙂

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Więcej o motocyklach Inca