Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli [WIDEO] Spektakularny pościg policyjny z RPA Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

[WIDEO] Spektakularny pościg policyjny z RPA

Obecnie hitem w sieci jest film pokazujący pościg policjanta na motocyklu za skradzionym samochodem. Podczas szalonych kilku minut obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, jak policjant opróżnia magazynek swojego Glocka próbując zatrzymać ściganych.

Jak informuje portal News24.com samochód został skradziony podczas włamania do jednego z domów w Ga-Rankuwa. Pojazd był wyposażony w urządzenie wysyłające sygnał do odpowiednich służb w przypadku jego kradzieży. Policjanci w końcu znaleźli kryjówkę podejrzanych, a ci zaczęli uciekać.

Przedstawiciele policji powiedzieli, że podejrzani często jechali z prędkościami powyżej 120 km/h i ignorowali znaki drogowe. W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad samochodem i wtedy policjant oddał jeszcze cztery strzały. Udało mu się trafić w oponę i zakończyć pościg. W domu zajmowanym przez przestępców znaleziono mundur policyjny, kradzione telefony komórkowe, dowody osobiste, prawa jazdy, kluczyki do skradzionych samochodów oraz sprzęt do włamywania się.

 

Autor: Wojciech Grzesiak
...
Pościg policyjny w RPA Pościg policyjny w RPA
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści