Ruszyła produkcja motocykla BMW G310R - Motogen.pl

BMW G310 będzie produkowane w specjalnie wydzielonej części fabryki TVS. Narzędzia potrzebne do produkcji zostały dostarczone z Niemiec. Linia produkcyjna została zbudowana od podstaw i jest wyposażona w szereg urządzeń monitorujących jakość produkowanych komponentów. Wszystko po to aby motocykle wyjeżdżające z fabryki TVS były tak samo dobre jak te, które opuszczają mury fabryki BMW w Berlinie.

Każdy silnik jest sprawdzany przed montażem nie tylko pod kątem jakości wykonania, ale również testowana jest jego moc. Do składania motocykli również zbudowano całkowicie nową linię, a każdy motocykl przechodzi końcową inspekcję przed skierowaniem go do magazynu.

 

Dowiedz się więcej o BMW G310R

BMW zadbało również o odpowiednie szkolenia dla pracowników TVS, którzy będą pracować przy produkcji motocykla. Póki co nie wiadomo dokładnie, kiedy maszyna trafi do salonów, ale wygląda na to, że o jakość wykonania możemy być spokojni.

 

Jednocześnie pojawiły się plotki, że na bazie tej platformy ma powstać między innymi mały turystyk. Oprócz tego BMW i TVS zamierzają stworzyć platformę z silnikiem o pojemności 500 – 600 cm3.

Autor: Wojciech Grzesiak