Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli [WIDEO] Rzeźba roku - Suzuki GSX-R Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

[WIDEO] Rzeźba roku - Suzuki GSX-R

Budowanie motocykli to trudna sztuka, ale jeżeli ktoś mocno się uprze, to nie ma rzeczy niemożliwych. Udowodniła to osoba sprzedająca Suzuki, które zobaczycie w poniższym filmie.

Klip to nagranie z przeglądu motocykla po zakupie. Nie działał wiatrak chłodnicy, oświetlenie żyło swoim życiem, a pewne elementy nie były przykręcone jak trzeba. Zapewne stało się tak dlatego, że rama pochodziła od innej generacji GSX-R… Lista grzechów poprzedniego właściciela jest długa, a wniosek jeden - motocykl lepiej oglądać przed zakupem niż po. Jednocześnie podziwiamy determinację i ogrom pracy włożony w ulepienie tego motocykla, bo jak zobaczycie, pewne elementy wymagały sporo kreatywności.

 Dziwi tylko fakt, że kupujący nie zwrócił uwagi na źle spasowane elementy, klejony (tak, klejony) silnik i inne cuda. Na szczęście ten egzemplarz udało się zwrócić sprzedającemu. Pamiętajcie żeby kupując motocykl dokładnie sprawdzić go przed zakupem i zawsze wychodzić z założenia, że sprzedający ma coś do ukrycia, bo zazwyczaj tak jest (chociaż w tym wypadku wszystko widać jak na dłoni).

 

Autor: Wojciech Grzesiak
...
Rzeźba roku - Suzuki GSX-R Rzeźba roku - Suzuki GSX-R
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści