Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Nie zaczynaj z policjantem na motocyklu nawet jeśli jeździsz BMW Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Nie zaczynaj z policjantem na motocyklu nawet jeśli jeździsz BMW

Wygląda na to, że mamy do czynienia z obławą na przestępców uciekających BMW E34. Przez dłuższy czas nie reagują na sygnały dźwiękowe poruszając się przez teren zabudowany.

Policjant na motocyklu nie odpuszcza i po serii niezbyt udanych manewrów auto wpada w poślizg. Funkcjonariuszowi udaje się doprowadzić do poddania przestępców.

Co ciekawe prowadzący pościg celnie strzelał w czasie jazdy do auta uciekinierów. Po zatrzymaniu widać, że beemka została zdrowo podziurawiona.

 

 

Pomijając dywagacje na temat bezpieczeństwa otoczenia, celowości prowadzenia pościgu oraz z jakich przyczyn panowie uciekali, trzeba przyznać, że prowadzenie pościgu motocyklem na asfaltach pełnych piachu i oddanie przy tym celnych strzałów robi mega wrażenie.

 

A już trochę sobie żartując: zapewne gdyby pościg odbywał się na terenie Niemiec czy Francji opis filmu by brzmiał: grupa inżynierów zaatakowana przez przestępcę na motocyklu podszywającego się pod policjanta. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał...

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści