-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes Kolejny rekordowy miesiąc serwisu Motogen.pl! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

Kolejny rekordowy miesiąc serwisu Motogen.pl!

Jakże nas cieszy, że jest Was coraz więcej! Czerwiec okazał się nie tylko miesiącem rekordowym, jeśli chodzi o panujące w naszym kraju temperatury, ale także jeśli chodzi o liczbę użytkowników, którzy odwiedzili nasz serwis! Było Was w ubiegłym miesiącu prawie 320 tys.!

W kwietniu padł rekord  – naszą witrynę odwiedziło dokładnie 305 310 unikalnych użytkowników w ciągu tego jednego miesiąca. Nieskromnie powiem: wiedzieliśmy, że już wkrótce będzie Was jeszcze więcej! Pokazuje to ogólna tendencja na wszystkich naszych kanałach – wolno, acz stabilnie rośnie nam liczba osób lubiących nasz fanpage na facebooku, subskrybujących nasze konto na YT i obserwujących naszego Instagrama.

 

Nadszedł więc przełomowy czerwiec, który, w ciągu swoich tylko 30 dni, zgromadził dokładnie 319 670 unikanych użytkowników, którzy wykonali 464 tys. sesji i ponad 660 tys. odsłon!

 

 

W czerwcu pisaliśmy zarówno o motocyklowych, tegorocznych nowościach, jak i tych zapowiadanych na przyszły rok, testowaliśmy dla Was MV Agustę Dragster 800RR, porównywaliśmy najmniejszego GS-a z największym, testowaliśmy Indiana Springfielda Dark Horse’a, najnowszą Yamahę Tenere 700 a także Ducati Scramblera Full Throttle. Pisaliśmy o aktualnych wydarzeniach z kraju i z zagranicy, o sporcie motocyklowym, o zmianach w prawie, ciekawostkach.

 

Bardzo cieszymy się, że nasze treści was zainteresowały, że jesteście z nami, że jest was coraz więcej!

 

Do zobaczenia na trasie i oczywiście na serwisie Motogen.pl!

 

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści