KONKURS z marką 4RIDE: sprawdź akcesoria i części do swojego motocykla, wygraj motocyklową koszulkę 4RIDE! - Motogen.pl

Poznaj bliżej ofertę części i akcesoriów motocyklowych 4RIDE, odpowiedz na proste pytanie konkursowe i zgarnij wyjątkową, motocyklową koszulkę 4RIDE.

W ofercie marki 4RIDE znajduje się wyjątkowo szeroki wybór wszelkiego rodzaju części i akcesoriów motocyklowych. Z tą firmą naprawisz swój motocykl i uzupełnisz go w kilka praktycznych i ciekawych dodatków. Polecamy, abyś zapoznał się bliżej z propozycjami od 4RIDE, bo teraz dzięki temu możesz zgarnąć motocyklowe koszulki 4RIDE z limitowanej serii.

Koszulki reprezentują motocyklową pasję w codziennym „LifeStyle”, a dostępne są w dwóch wersjach: czarna z motywem „vintage” oraz szara z grafiką „V-twin”. Więcej o koszulkach przeczytasz tutaj.

Jak wygrać jedną z dziesięciu sztuk limitowanych koszulek 4RIDE? Należy spojrzeć trochę głębiej w ofertę 4RIDE oraz wykazać się kreatywnością. Aby wziąć udział w konkursie, musisz wysłać wiadomość na adres [email protected]. Powinna ona składać się z dwóch części.

Po pierwsze: marka 4RIDE zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą. Dlatego w wiadomości konkursowej musisz podać przynajmniej 5 różnych typów produktów 4RIDE (np. lusterka lub akumulatory). Wszystko znajdziesz w sklepie IMready.eu. (P.S.: Sklep ma nową, funkcjonalną wyszukiwarkę po modelu motocykla.)

Po drugie: wykaż się kreatywnością w odpowiedzi na pytanie „Bez czego Twój motocykl nie może żyć?” Masz pełną dowolność. Może będzie to wiersz miłosny o weekendowych podróżach? A może porównanie podzespołów motocykla do organów żywego organizmu – jeżeli silnik jest sercem, to czym będzie np. akumulator lub koła?

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]. Z jednego adresu mailowego akceptujemy tylko jedną odpowiedź. Na wiadomości czekamy przez 7 dni, do dnia 20 października 2020 do godziny 12:00. W puli nagród czeka na Was 10 koszulek, a więc wytypujemy 10 najciekawszych odpowiedzi, których autorzy otrzymają koszulkę 4RIDE z limitowanej serii produkcyjnej (w wybranym kolorze i rozmiarze). Wyniki konkursu opublikujemy w tym artykule, a ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Zdjęcia koszulek 4RIDE:

Jeżeli nie chcesz czekać na wyniki konkursu, koszulki 4RIDE możesz kupić już teraz. Dostępne są w sklepie online I’Mready.eu z dostawą kurierem lub dostawą za 0 zł z odbiorem osobistym w filiach Inter Cars lub I’M Inter Motors. Pełna oferta akcesoriów 4RIDE dostępna jest również w sprzedaży detalicznej w filiach Inter Cars oraz w sklepach motocyklowych sieci I’M Inter Motors.

Więcej o marce 4RIDE

Firma 4RIDE dostarcza szeroką gamę wszelkich akcesoriów motocyklowych. W ofercie znajdują się zarówno dodatki, ale także części i podzespoły niezbędne przy kompleksowym serwisie każdego układu, systemu, czy mechanizmu w motocyklu.

4RIDE jest marką stworzoną przez Inter Cars na potrzeby europejskiego rynku motocyklowego. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży motocyklowej, firma Inter Cars, a więc także marka 4RIDE jest w stanie zapewnić części łączące najwyższą jakość oraz przystępne ceny. Znając potrzeby klientów, a także posiadając doświadczenie serwisowe, wszystkie produkty dostarczane przez 4RIDE wytwarzane są przez wiodących i sprawdzonych producentów. Części 4RIDE to wysoka jakość i odpowiednie dopasowanie do każdego modelu motocykla.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany