Wrocław Motorcycle Show wraca w 2014 - Motogen.pl

Impreza odbędzie się w dniach 15-16 marca 2014 r. Targi po raz kolejny będą gościły w Hali Stulecia we Wrocławiu, prestiżowym obiekcie wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Udział w imprezie to okazja do przedstawienia swojej oferty wśród kilkunastotysięcznej widowni. III edycję „Wrocław Motorcycle Show” odwiedziło ok. 14.000 zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z propozycją prawie 80 wystawców.

>> III Wrocław Motorcycle Show – sprawdź naszą relację <<

Jednym z największych atutów targów WMS, oprócz atrakcyjnych cen powierzchni wystawienniczej, są imprezy towarzyszące. Po raz pierwszy kuluary Hali Stulecia będą gościć targi „Wrocław OFF ROAD Show”. Impreza poszerzy grono odbiorców, którzy są mocno powiązani z branżą motocyklową. Dodatkowo kontynuowane będą atrakcje z poprzednich edycji: strefy tematyczne tj. podróżnicy, kluby sportowe, kluby motocyklowe; pokazy na terenach zewnętrznych i spotkania z ciekawymi postaciami branży motocyklowej. Nie można oczywiście pominąć strefy Custom – z naszych informacji wynika, że pomysł wystawy i konkursu przerobionych motocykli będzie kontynuowany.

Jeśli jesteście firmą z branży motocyklowej zainteresowaną pokazaniem się na WMS, warto zabrać się za to już teraz. Sprzedaż powierzchni wystawienniczej ruszyła od października 2013 roku. Zainteresowanych udziałem w imprezie zapraszamy do kontaktu z Biurem Targów: Kontakt