W ramach Operacji Lato zaplanowaliśmy tygodnie marek, w których skupimy się na wyjątkowym testowaniu najfajniejszych motocykli. Ale nie zrobimy tego sami – chcemy także zaprosić Was! Na pewno skorzystacie też z ciekawych konkursów…

Co to jest Operacja Lato? I dlaczego Ty też możesz skorzystać?

Motocykle przede wszystkim! Wraz z początkiem sierpnia rozpoczynamy w Motogen.pl przedsięwzięcie pod kryptonimem Operacja Lato. W dużym skrócie – będziemy bardzo, ale to bardzo intensywnie testowali motocykle na różne sposoby. A więc gwarantujemy, że będziecie mieli sporą rozrywkę przy czytaniu i oglądaniu. (W sierpniu możecie zapomnieć o Netflixie 😉 ). Co prawdopodobnie najważniejsze, chcemy spotykać się z Wami i zaprosić Was do wspólnego tworzenia materiałów! Ruszył też już konkurs z bogatymi nagrodami – m.in. kask Schuberth oraz komplet opon Dunlop!

Zaplanowaliśmy 5 tygodni, w których skupiamy się na konkretnej marce motocykli i jej najciekawszych modelach. BMW, Grupa Piaggio (Aprilia, Vespa, Moto Guzzi), Suzuki, Yamaha, Kawasaki. Powstanie kilkanaście pasjonujących materiałów i testów.

To nie wszystko, bo trwa też konkurs z 26 nagrodami! Nie ograniczamy się do breloczków – zgarnąć można komplet opon, kask, plecak z chemią, pokrowce, koszulki, i wiele innych. Przeczytaj więcej o Konkursie #OperacjaLato.

W naszych socialach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie) będziemy na bieżąco informowali co robimy i gdzie jesteśmy, ale już teraz zapraszamy Was! Chcemy jeździć z Wami, spotykać się z Wami, prosić Was o opinie o motocyklach, organizować z Wami porównania motocykli.

A może masz swój własny pomysł na współudział w Operacji Lato? Na przykład gdy my będziemy jeździli nowym BMW R 18, a Ty znajdziesz u dziadka w szopie R 5 z 1936 roku, to może chcesz przyjechać nim na porównanie? Jeżeli macie ciekawe pomysły, piszcie do nas na socialach!

Operacja Lato w Motogen.pl
– kiedy i jak?

Operacja Lato jest projektem podobnym, jakie mogliście już spotkać na stronach Motogen.pl w poprzednich latach, a które to projekty cieszyły się wśród wszystkich Was ogromnym zainteresowaniem. W roku 2018 osiedliśmy w Trójmieście, w sezonie 2019 spędziliśmy lato w Warszawie, w 2020 zatrzymał nas covid, a teraz w 2021 wracamy ze zdwojoną siłą: Operacja Lato obejmie swoim zasięgiem i Warszawę, i Mazury, i polskie morze… Was też tam zaprosimy!

Zaczynamy wraz z pierwszym poniedziałkiem sierpnia, czyli 02.08.2021 r. Zaplanowaliśmy tygodnie marek – czyli danego tygodnia skupiali się będziemy wyłącznie na motocyklach, pojazdach i produktach danej marki. Zabrakłoby nam kalendarza w sezonie, aby w pełni zaprezentować całość oferty motocykli dostępnych w Polsce, a więc nawiązaliśmy szeroką współpracę z wybranymi markami, skupiając się na najciekawszych modelach. Nie ma możliwości, abyś nie znalazł czegoś dla siebie – zapamiętaj te daty.

Harmonogram Operacji Lato 2021:
02.08 – 08.08 – BMW Motorrad
09.08 – 15.08 – Grupa Piaggio (Aprilia, Vespa, Moto Guzzi)
16.08 – 22.08 – Suzuki
23.08 – 29.08 – Yamaha
30.08 – 05.09 – Kawasaki
06.09 – 13.09 – Podsumowanie

Co jest w planie? Nie bójcie się, nie będziemy spojlerowali i nie zdradzimy Wam wszystkiego już teraz. Dokładnie spojrzymy, co pod owiewkami ukrywa BMW M 1000 RR. Kto wie, może przeprowadzimy wyścig na motocyklach Kawasaki kontra skutery wodne Kawasaki dookoła jeziora i wzdłuż mostów? Może porównanie motocykli, samochodów i silników zaburtowych od Suzuki? Może na jednośladach Yamaha odwiedzimy jakiś rajd i nagramy takie filmy, że YouTube pęknie od łapek w górę? Może „włoski tydzień”, w ramach którego na sprzętach Aprilia, Vespa i Moto Guzzi razem z Wami wybierzemy się na wspólną pizzę i espresso?

Na pewno musicie liczyć na wiele skrajnie mocno angażujących i pasjonujących publikacji na portalu oraz we wszystkich naszych social mediach, a więc już teraz dodajcie do obserwowanych nasze: Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, no i kanał na YouTube. Spodziewajcie się nie tylko testów motocykli, ale też przeróżnych, ciekawych inicjatyw – także realizowanych wspólnie z Wami. Śledźcie nas!

(No i do tego konkurs z wieloma cennymi nagrodami.)

W Operacji Lato spotkamy się także z Wami!

Planując Operację Lato, jednym z naszych założeń było: wychodzimy do społeczności! A to oznacza, że chcemy spotykać się z Wami! Z naszymi czytelnikami i widzami; z motocyklistami; z osobami aspirującymi na motocyklistów; z każdym, u kogo dwa kółka wywołują lekkie podniesienie tętna.

Chcemy zjeść z Wami włoską pizzę, zaprosimy Was do wspólnych filmów – może porównanie „naszych” testówek z Waszymi egzemplarzami? Chcielibyśmy, abyście Wy także mogli wyrazić opinię o motocyklach, które właśnie testujemy. To może być także świetna okazja, aby nagrać kolejne odcinki „Barry na Używkach” z Wami i Waszymi motocyklami. Przy tej okazji grupowo dołączymy i zorganizujemy spotkania motocyklistów pasjonujących się danymi markami albo danymi modelami…

Gorąco zachęcamy też, abyście się z nami kontaktowali, jeżeli macie własne i wyjątkowe pomysły na współudział w Operacji Lato. Masz coś do porównania, albo coś po grubym tuningu? Pisz na naszych socialach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie).

Wszystkiego Wam tu jeszcze nie zdradzimy, ale obiecujemy dostarczać Wam tony rozrywki na portalu, na social mediach, w relacjach live i w filmach YouTube. Śledźcie nas, bo jest szansa, że albo do nas dołączycie, albo weźmiecie udział w bogatym konkursie (tutaj więcej o konkursie). Atrakcji będzie co nie miara!

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle.

Partnerzy Operacji Lato:
BNP Paribas,
I’M Inter Motors,
TRW,
NGK,
Schuberth,
Dunlop,
Motul,
Exide.

A także importerzy motocykli:
– BMW Motorrad,
– Grupa Piaggio (Aprilia, Vespa, Moto Guzzi),
– Suzuki,
– Yamaha,
– Kawasaki.

Dzięki wszystkim tym parterom możemy intensywnie pracować, tworząc dla Was ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Te firmy nie tylko pomagają nam, ale także Wam! Już wiemy, że nagrody w konkursie dla Was są naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, no i kanał na YouTube, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Jedna odpowiedź

  1. Buka

    Chętnie pojadę moja vespą bo mam niedaleko i zobacze jak wypadnie. Pewnie dobrze, ja bym jej inaczej nie ocenił.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany