Naprawdę kreatywne projekty kasków rodem z Rosji - Motogen.pl

Za naszą wschodnią granicą kryją się talenty, o których należy wspomnieć. Rosyjska agencja reklamowa Good wykonała niezwykle oryginalne projekty grafik, jakie można umieścić na kasku motocyklowym.

O ile umieszczenie na kasku wizerunku bili, piłeczki do tenisa czy globusa nie zaskoczy nikogo jakoś szczególnie, o tyle inne wzory będą co najmniej komiczne, jeśli nie obrazoburcze dla co wrażliwszych starszych pań. Wykonano je niezwykle realistycznie i zabawnie, a z informacji umieszczonej na stronie agencji Good wynika, że kaski są po prostu wariacją na temat syntezy różnych obiektów, umieszczonych na jednym kształcie. Podobne projekty były wykonywane tysiące razy, ale twórcom nie chodziło realizm, tylko dobrą zabawę i wywołanie uśmiechu na twarzy patrzącego na złudzenie optyczne.

Na pewno właściciel kasku z taką grafiką musiałby dysponować dużą dawką dystansu do siebie. Ponadto ryzyko, że kierowca puszki, jadący za noszącym jeden z tych garnków motocyklistą, popłacze się ze śmiechu i spowoduje kolizję, jest spore. Jednakowoż każdy może wśród rosyjskich projektów znaleźć coś dla siebie. A który Wam podoba się najbardziej?