I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów – pierwsze wrażenia - Motogen.pl

Pierwszy dzień Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów już za nami. Tegoroczna edycja okazała się nieco rewolucyjna, bo poza zmianą nazwy z dobrze każdemu znanej Motocyklexpo, zmianie uległo również miejsce. Tym razem ofertę importerów i większości znaczących na rynku firm oglądać mogliśmy w nowych halach wystawienniczych MT Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie.

Jak to mawia Marek Kondrat, 'nasza kiełbasa przegoniła ich kiełbasę’, ale cała reszta stoi w miejscu :). Być może po prostu zdążyłem się przyzwyczaić do obcowania z nowymi motocyklami oraz do hucznych imprez premierowych, ale trzeba wytknąć, że póki co targi odbywały się bez szczególnej pompy. Przykładowo, targi Irish Motorbike Show, które również będziemy mieli okazję odwiedzić, to nie tylko nowości ze świata motocykli, ale także występy Fuel Girls, pokazy motocyklowegostuntu, trialu, żużla oraz wiele innych atrakcji, które umilą odwiedzającym czas.

Dziś na ul. Marsa podziwiać mogliśmy m.in. nową Yamahę R1, odmłodzonego kultowego V-maxa, najnowszego GSX-R`a 1000, uniwersalnego Gladiusa i wiele, wiele innych… I co, jak zostały przedstawione publiczności? Po prostu postawiono je na stoiskach i tyle. Zero show, zero uroczystych premier. Zobaczymy, czy jutro coś się zmieni.

Niemniej jednak wszyscy ciekawi, co też producenci przygotowali na zbliżający się sezon 2009, mają niepowtarzalną okazję zobaczyć wszystko pod jednym dachem, a przy okazji uzupełnić swój rynsztunek dzięki wielu firmom z motocyklową odzieżą.

Targi na Marsa to również miejsce, gdzie wystawiamy się my, dlatego też zapraszamy wszystkich czytelników pod czarno-pomarańczowy namiot. Macie okazję poznać redaktorów, obejrzeć z bliska motocykle Moka i Beka z grupy Wheelieholix oraz posiedzieć w Carverze. Zapraszamy!