Grand Prix Jury i tytuł Męska Rzecz Roku 2008 w kategorii Hobby i Sport dla Yamaha VMAX! - Motogen.pl

Oto wybór prawdziwych mężczyzn. W drugim plebiscycie telewizji TVN Turbo jury i widzowie uznali motocykl Yamaha VMAX Męską Rzeczą 2008! W walce o tytuł w kategorii Hobby i Sport VMAX pokonał samolot Cirrus i imprezę Red Bull X-Fighters Super Session, zaś w Grand Prix pobił wszystkie 144 zgłoszone produkty.

Niech dzisiejsze zwycięstwo VMAX-a będzie świętem wszystkich motocykli i motocyklistów w Polsce” – powiedziała dyrektor generalny Yamaha Motor Polska Magdalena Piskorz, odbierając statuetkę na uroczystej gali. To widzowie TVN Turbo odważyli się zagłosować na jednoślad i to im należą się brawa i podziękowania za niezależną decyzję!

Sukces VMAX-a jest tym większym świętem, że w konkurencji Grand Prix Męskiej Rzeczy 2008 motocykl Yamaha wygrał ze wszystkimi zgłoszonymi produktami. Jednoślad pokonał mocne samochody, nowoczesne gadżety elektroniczne i bliskie mężczyznom przedmioty codziennego użytku. „Czarny koń” plebiscytu podbił serca prawdziwych mężczyzn wchodzących w skład jury – szefa kanału TVN Turbo Pawła Jordana, policjanta Zbigniewa Urbańskiego, dziennikarzy Wojciecha Jagielskiego i Ireneusza Bieleninika oraz aktora Rafała Królikowskiego. To właśnie oni wybrali go najbardziej męskim produktem roku.

200-konny hot-rod, następca legendarnego króla ¼ mili, w wielkim stylu pojawił się na salonach. Trzeba przyznać, że miał prawdziwie męskie wejście…

 

Więcej o motocyklach Yamaha