BMW Motorrad Days 2021 w Zieleńcu - zobacz, co straciłeś! [relacja, galeria zdjęć + FILM] - Motogen.pl

W Zieleńcu odbył się ogólnopolski zlot BMW Motorrad Days: było sporo jeżdżenia i atrakcji. Przeczytajcie relację i obejrzyjcie zdjęcia!

„BMW Motorrad Days jest ogólnopolskim zlotem przeznaczonym dla dla miłośników i przyjaciół motocykli BMW” – mniej więcej takie zdanie znalazłem na oficjalnej stronie wydarzenia i jest ono kwintesencją tego wydarzenia.

Film z BMW Motorrad Days w Zieleńcu:

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z imprezy (w playerze powyżej lub bezpośrednio na naszym kalane YouTube). Poniżej przeczytacie także relację pisaną wraz ze zdjęciami. Imprezę relacjonował Jędrzejak, fotografował Tomazi, a film nagrywał Trzeciak.

Tegoroczna impreza BMW Motorrad Days obyła się w dniach 24-26 września w malowniczym Zieleńcu nieopodal Dusznik-Zdroju. Na miejscu stanęło miasteczko BMW z kilkoma strefami tematycznymi, z torem sprawnościowym oraz sceną. Każdy chętny mógł też wziąć na kręte drogi jeden z motocykli testowych BMW. Jednak atrakcją główną było co innego…

Piękne trasy, setki zakrętów, zwiedzanie i offroadowe wyzwania na BMW Motorrad Days 2021

Istotą zlotu BMW Motorrad Days 2021 były trasy przejazdowe. Przygotowane zostały przez Rafała Martona, doświadczonego pilota rajdowego, wielokrotnego uczestnika Rajdu Dakar. Rafał wiele lat nawigował w rajdach także po okolicy Dolnego Śląska, a to gwarantowało cudowne trasy.

Każdy z uczestników mógł zapisać się do jednej z dwóch kategorii – offroadowej lub turystycznej. Do przejechania było odpowiednio 150 lub 180 kilometrów.

Reszta relacji pod obszerną galerią zdjęć…

Zdjęcia z BMW Motorrad Days 2021 w Zieleńcu (fot. Tomazi.pl)