Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Dni Otwarte w Liberty Motors Warszawa już w ten weekend Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Dni Otwarte w Liberty Motors Warszawa już w ten weekend

Jazdy testowe, szkolenie z pierwszej pomocy oraz bezpłatne usługi serwisowe to tylko niektóre z atrakcji, jakich możecie się spodziewać odwiedzając salon Liberty Motors, znajdujący się na ul. Łopuszańskiej w Warszawie, w najbliższy piątek i sobotę.

Dwunastego i trzynastego kwietnia (piątek i sobota) w salonie Liberty Motors przy ul. Łopuszańskiej 36 odbędą się Dni Otwarte.

 

Do dyspozycji odwiedzających przygotowano aż 30 motocykli testowych: Ducati, BMW, Yamaha, Moto Guzzi, Aprilia, Mondial oraz skutery Piaggio i Vespa!

Ponadto uczestnicy mogą wziąć udziałw szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy z Motopomocnymi (w sobotę w godz. 11.00-14.00) lub bezpłatnych usługach serwisowych.

 

 

Dodatkowo na wszystkich czekają: oferty promocyjne, konkursy z nagrodami, możliwość przetestowania kasków z oferty I’M Inter Motors, food trucki i doskonała motocyklowa atmosfera.

 

Impreza odbędzie się jutro (piątek) w godz. 10.00-20.00  oraz w sobotę w godz. 10.00-17.00.

Jazdy testowe można rezerwować mailowo:

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści