Yamaha zaprasza na stoisko Dark Side of Japan - Motogen.pl

W dniach 27-30 marca w Poznaniu odbędą się największe w Polsce targi motoryzacyjne, a na takim wydarzeniu nie może zabraknąć motocykli Yamaha! Japońską markę będzie reprezentował jedyny autoryzowany dealer w Wielkopolsce – firma Motocykle Polska. Na stoisku o powierzchni 100 m2 odwiedzający targi Motor Show będą mogli podziwiać najgorętsze motocyklowe premiery tego roku. Nie zabraknie też dodatkowych niespodzianek przygotowanych przez poznańskiego przedstawiciela marki Yamaha.

Główną motocyklową gwiazdą Motor Show będzie najbardziej pożądany motocykl roku 2014 – Yamaha MT-07. Każdy zwiedzający będzie mógł obejrzeć z bliska najnowszego reprezentanta filozofii „Dark Side od Japan”, dosiąść go, a także zapisać się na jazdy testowe.

To oczywiście nie jedyna atrakcja, bo na stoisku pojawi się również MT-09 – trzycylindrowy, 115-konny street naked, który od dnia premiery na jesieni podbija serca europejskich motocyklistów. Segment Sport Heritage będą reprezentować nawiązujący do modelu sprzed 35 lat SR400 oraz zainspirowany przeszłością i zaprojektowany z myślą o przyszłości bobber XV950. Fanom dalekich wypraw polecamy sportowego turystyka FJR1300AS oraz XT1200ZE Super Ténéré, oba modele z elektronicznie sterowanym zawieszeniem. Zaś dla amatorów szybkiej jazdy po mieście Yamaha przygotuje sportowe maksi skutery z rodziny X-MAX oraz flagowego TMAX-a.

Na stoisku Motocykle Polska pojawią się też gości specjalni, a wśród nich jedna z najszybszych kobiet w Polsce, Natalia Florek, ze swoją Yamahą YZF-R6 profesjonalnie przygotowaną do wyścigów. Z kolei w sobotnie południe na teren Motor Show wjadą za specjalną zgodą członkowie prężnego klubu motocyklowego spod Poznania, Etyliniarze.pl. Będzie głośno i bardzo w stylu Yamahy!

Zapraszamy już w dniach 27-30 marca 2014 roku na Targi Motor Show 2014 w Poznaniu. Stoisko Yamaha czekać będzie w pawilonie 6A, na stanowisku 14!

Więcej o motocyklach Yamaha