Skuter za zdjęcie roku – Żużlem w Obiektyw - Motogen.pl

Profesjonalny skuter marki Kingway jest główną nagrodą w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Żużlem w Obiektyw. Jeszcze tylko do 25 lutego organizatorzy konkursu czekają na prace konkursowe. Na chwilę obecną spłynęło już ponad 100 zdjęć konkursowych z całej Europy! W głosowaniu publiczności do wygrania bilet na Grand Prix Europy w Lesznie.

W tym roku nie zdecydowano się na wprowadzenie żadnych kategorii. Żużlowcy, którzy wchodzą w skład komisji konkursowej z Tomaszem Gollobem i Januszem Kołodziejem na czele, podejmą decyzję, która fotografia zasłuży na tytuł Żużlowego Zdjęcia Roku 2010. Laureat konkursu odjedzie z Warszawy na profesjonalnym skuterze Kingway Tanco.

Zdjęcia konkursowe prezentowane są na portalu społecznościowym Facebook, gdzie trwa głosowanie publiczności. Każda osoba, która odda głos, weźmie udział w losowaniu nagrody-niespodzianki. Szczęśliwa osoba otrzyma bilet na turniej inaugurujący zmagania w cyklu Grand Prix w Lesznie! Nagrodę ufundowała drugi rok z rzędu Unia Leszno SSA.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na przełomie marca i kwietnia na specjalnej gali, w czasie której jeden z jurorów wręczy laureatowi kluczyki do nagrody głównej. Organizatorem konkursu jest Warszawskie Towarzystwo Speedwaya.

 

Wszystkie szczegóły związane z konkursem można znaleźć na stronie internetowej www.zuzlemwobiektyw.pl.