Salon I'M Inter Motors Piotrków - rozwój, pasja, doświadczenie - Motogen.pl

Salony I’M Inter Motors stworzono z konkretną wizją. Oprócz dostarczania motocyklistom najwyższej jakości produktów światowych marek, są miejscami, w których uzyskacie fachowe doradztwo i gdzie miło spędzicie czas w towarzystwie takich samych pasjonatów jak Wy. Filia I’M Inter Motors z Piotrkowa Trybunalskiego jest gotowa na przyjęcie klientów w nowym sezonie. O opis oferty poprosiliśmy jej kierownika, Tomasza Kiełkiewicza

Gdzie się znajduje i w jakich godzinach czynny jest sklep?
Nasz Salon I’M Inter Motors znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dmowskiego 59. W tygodniu czynny jest w godzinach 8-18, w soboty 8-13. To doskonała lokalizacja, około kilometra od węzła „Rokoszyce” na krajowej „jedynce”.

Co jest atutem z punktu widzenia klienta?
 Posiadamy duży ogrodzony parking, dogodną lokalizację oraz dział samochodowy Inter Cars w jednym miejscu.

 

Czy motocykle są Twoją pasją?
W jeździe na motocyklu mam kilkunastoletnie doświadczenie. Do niedawna startowałem w zawodach offroad, teraz głównie poświęcam się jeździe na rożnych torach asfaltowych.

Jakie marki znajdziemy w ofercie I’M Piotrków Trybunalski?
 Dysponujemy wieloma markami odzieży motocyklowej takimi jak: Alpinestars, Ixon, Macna, Adrenaline. Akcesoria firmy Oxford, Abus, Givi. Ponadto posiadamy chemię motocyklową firm Motul, Castrol, Valvoline, Silkolene.

Zapraszamy wszystkich motocyklistów, w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie!