MV AGUSTA W GDAŃSKU - MOTOCYKLE 3CITY JAKO NOWY SALON I SERWIS - Motogen.pl

Doskonała informacja dla fanów marki MV Agusta w Polsce, a zwłaszcza dla motocyklistów z północnej części naszego kraju. W związku z rozpoczęciem współpracy MV Agusta Poland (Motors Sp. z o.o.) z firmą Motocykle 3city, od roku 2020 motocykle z włoskiego Varese będzie można zakupić i serwisować również w Trójmieście.

Marka MV Agusta wraz z nowym importerem w 2019 roku szybkim krokiem wróciła do Polski i coraz więcej maszyn tego włoskiego producenta możemy obserwować na naszych ulicach.

Kolejnym punktem na mapie MV Agusta w Polsce jest Trójmiasto, gdzie w salonie MV Agusta Gdańsk (Motocykle 3city) można skorzystać z pełnej oferty firmy – motocykle, części i akcesoria oraz autoryzowany serwis.

Ekipa z Gdańska to pełnej krwi motocykliści, którzy z rynkiem motocyklowym czynnie związani są od kilkunastu lat. Oprócz pełnej oferty sprzedażowej i serisowej, w sezonie dla klientów dostępne będą motocykle testowe. Jeżeli chcecie zobaczyć nową serię MV Agusta Rosso, „diabelnie” mocnego Brutale 1000 RR, luksusowe wyposażenie Turismo Veloce, nietuzinkowy design Dragstera 800 RR, czyste piękno Superveloce 800 czy któryś z motocykli wyścigowych z serii F3 to odwiedźcie koniecznie salon przy ulicy Grunwaldzkiej 491 w Gdańsku.

MV Agusta Gdańsk (Motocykle 3City)
ul. Grunwaldzka 491
80-309 Gdańsk
tel. +48 669 720 000
[email protected]
facebook.com/mvagusta3city

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany