Radical Ducati Raceric – hiszpański pomysł na Ducati - Motogen.pl

Bazujący na chłodzonym cieczą L-Twinie, seryjnej ramie Ducati i kołach 916, Raceric zwraca na siebie uwagę niezwykle szczupłym i prawdopodobnie szalenie niewygodnym siedzeniem.

Hiszpanie z Radical Ducati wciąż zaskakują pomysłami, a ich motocykle są już łatwo rozpoznawalne wśród dostępnych na rynku modyfikacji. Podobnie jest z modelem Raceric, który co prawda powstał jeszcze w ubiegłym roku, ale w tym doczekał się apetycznej sesji zdjęciowej, która jest kolejnym znakiem rozpoznawczym hiszpańskiej firmy. Radical wykonał dla tego motocykla dwie wersje kanapy stylizowanej na cafe racera – jedno- i dwuosobową (na zdjęciach widać drugą wersję), zbiornik paliwa ma kanciaste, lekko 'zgniecione’ kształty, obręcze kół i elementy silnika mają odcień matowego złota, a jednostronny wahacz i ramę kratownicową pomalowano na czarno.

Jak Waszym zdaniem prezentuje się Raceric? Zerknijcie na inne pomysły Radical Ducati, które prezentowaliśmy na naszych łamach – Mikaracer, Cafe Veloce czy Hypermotarda w ich wykonaniu.

Więcej o motocyklach Ducati