Oferta Suzuki dla kierowców kat. B - Motogen.pl

Będąc kierowcą posiadającym prawo jazdy kategorii B, zgodnie z nowelizacją przepisów, jeszcze w te wakacje będziesz mógł jeździć także jednośladami o pojemności do 125 cm3. Swoją przygodę warto rozpocząć od niezawodnych i komfortowych modeli, a właśnie takie proponuje Suzuki.

 

Burgman – luksusowy skuter

Koncepcja zgodnie z którą powstał Suzuki Burgman oparta jest na założeniach produkcji luksusowych i komfortowych miejskich skuterów.Burgman 125 napędzany jest lekkim i kompaktowym silnikiem o pojemności 125cm3 i dużej elastyczności zwłaszcza w zakresie niskich i średnich prędkości obrotowych. Chłodzony cieczą silnik zblokowany jest z przekładnią CVT, dzięki czemu nawet mało doświadczony kierowca może komfortowo podróżować. Siedzenie Burgmana 125 jest położone na najniższej wysokości (735mm) w swojej klasie co wraz z ergonomicznie ukształtowaną podłogą i wąską przednią częścią siedzenia ułatwia pewne podparcie nogą po zatrzymaniu skutera.

 

Poznaj ducha VanVana

VanVan 125 ze swoim charakterystycznym wyglądem jest zaproszeniem do relaksującej jazdy przed siebie. Szerokie wygodne siedzisko, szeroka kierownica i duży rozstaw osi zapewniają wysoki poziom komfortu w czasie podróży. Szerokie opony o wysokim profilu wraz z miękkim zawieszeniem dodatkowo uzupełniają opis wygodnego, uniwersalnego motocykla do codziennej jazdy.

Już wkrótce gama pojazdów Suzuki spełniających nowowprowadzone przepisy zostanie uzupełniona o nowy skuter, który oferowany będzie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Więcej o motocyklach Suzuki</a