Motor Show 2015 w Poznaniu pełen motocyklowych emocji - Motogen.pl

Dla podtrzymania dreszczu emocji, nie zdradzamy jeszcze co zaprezentują, ale potwierdzamy obecność przedstawicieli światowych marek, które już zadeklarowały swoją obecność: BMW, Yamaha, Harley Davidson, Suzuki, Ducati, Piaggio, Can Am, Arctic Cat, Junak, Romet, Victory  Indian czy Zipp.

 

Na prezentację premier przyjdzie czas niebawem. Tymczasem zdradzamy, jakie dodatkowe atrakcjeczekają nazwiedzających tereny targowe, a te zapowiadają się arcyciekawie.

 

Custom Festival

Już po raz czwarty w ramach poznańskiego Motor Show odbędą się Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. Jednostkowo budowane motocykle, będące jednocześnie pojazdami i dziełami sztuki, zmierzą się o tytuł Mistrza Polski w różnych kategoriach stylistycznych. Szukasz inspiracji do budowy własnej maszyny? Na Custom Festivalu znajdziesz odpowiedź na wszystkie dręczące Cię pytania.

 

Pokazy Stuntu

To ekstremalne emocje, zagwarantowane przez kaskaderskie pokazy motocykli i quadów
w wykonaniu m.in. Leo Stunta. Jedno koło w górze to za mało, a trzy to jeszcze wyzwanie. Zapraszamy na otwarte tereny Motor Show, by zobaczyć mistrzowskie wyczyny Leo, który po raz kolejny zadziwi nas swoimi umiejętnościami.

 

Globe of Death

Najbardziej ekstremalna rewia motocyklowa w Europie. W oprawie klimatycznej muzyki i efektów świetlnych, podczas Motor Show będzie można na żywo podziwiać wyjątkowo niebezpieczne ewolucje wykonywane przez najlepszych czeskich motocyklistów. Show nawiązuje do tradycji kultowego amerykańskiego pierwowzoru – GLOBE of DEATH, będącego opowieścią o ludzkiej sile, wytrwałości, konsekwencji, o bezgranicznym zaufaniu do partnera jak i o niesamowitej sztuce porozumienia pomiędzy człowiekiem a maszyną.

 

Imprezy towarzyszące salonowi motocyklowemu na targach Motor Show 2015 w Poznaniu odbędą się w dniach od 10 do 12 kwietnia.