Motomikołajowa promocja w Inter Motors - Motogen.pl

Poza spotkaniem setek motocyklistów w miłej atmosferze najważniejszą sprawą tego dnia jest zbiórka pieniędzy dla potrzebujących, która co roku odnosi wielki sukces. Z uwagi na tę fantastyczną tradycję Inter Motors przecenił komplety ciepłej bielizny Adrenaline dla Motomikołajek i Motomikołajów.

Bluzy termoaktywne Adrenaline Body Dry w połączeniu z kalesonami zapewniają idealny komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. Ich podstawowa funkcja, czyli odprowadzanie wilgoci z dala od ciała sprawdza się w każdych warunkach. Bluzy Body Dry i kalesony występują w wersjach dla Pań i Panów.

Dodatkowo – by kompletnie uzbroić się na podbój chłodniejszych dni – Inter Motors zaproponował skarpetki i kominiarki z serii Body Dry. Więcej dowiecie się, gdy klikniecie TUTAJ. Promocyjne zestawy czekają na Was w całej sieci sprzedaży Inter Motors i w sklepie www.intermotors.pl.

Bluza damska i męska oraz kalesony damskie i męskie kosztują tyle samo: zostały przecenione z 95 zł na 86 zł. Skarpetki, za które trzeba było do tej pory zapłacić 34 zł, w promocji motomikołajowej można kupić za 29 zł, natomiast cenę kominiarek obniżono z 53 zł do 48 zł. Wszystkie towary występują w pełnej rozmiarówce damskiej i męskiej. Promocja trwa do Motomikołajek, czyli do 09.12.2012.