Piaggio Liberty 125 & Medley 125 z kufrem centralnym GRATIS! - Motogen.pl

Piaggio – codziennie praktycznie!

Chcesz podróżować bezpiecznie i komfortowo, ale nie chcesz tracić przy tym praktyczności jaką daje Ci samochód? Teraz nie musisz iść na żaden kompromis wybierając swój środek transportu. Piaggio Polska wychodzi naprzeciw tym, którzy chcieliby przesiąść się na indywidualny środek transportu miejskiego.

Modele Piaggio Liberty 125 i Medley 125, które dostępne są na prawo jazdy kat. B, to bardzo atrakcyjna propozycja do pokonywania codziennych trudów komunikacyjnych;

•           duże koła zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas podróży,

•           obszerne kanapy zapewniają wygodę zarówno dla kierowcy jak i pasażera,

•           pojemne schowki pozwalają zapakować kaski lub torby z zakupami czy plecak z laptopem,

•           światła dzienne w technologii LED nadają im nowoczesnego designu i prestiżu.

Teraz do końca września 2020 roku, jeśli wybierzesz Piaggio Medley 125 lub Piaggio Liberty 125, otrzymasz dodatkowo zestaw składający się z kufra centralnego o pojemności 32 l (mieszczącego dwa kaski typu JET), zestawu montażowego oraz oparcia dla pasażera. To jeszcze więcej praktyczności w codziennym użytkowaniu!

To dodatkowa przestrzeń bagażowa dla Ciebie oraz pasażera, bo pamiętaj że Piaggio Liberty oraz Medley posiadają bardzo duży i pakowany schowek pod siedzeniem.

Teraz parkując w mieście nie musisz się zastanawiać co zrobić z kaskami i np. kurtką czy torbą. Po prostu wszystko zamykasz w kufrze oraz pod siedzeniem i wygodnie idziesz na spotkanie czy kawę.

Promocja trwa do 30.09.2020 roku.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany