Jedź na tor z motoRRaid w 2020 roku! Kalendarz wyjazdów - Motogen.pl

Wyjazdy dedykowane są wszystkim motocyklistom: zawodowcom, amatorom (dla których track day’e są często wstępem do profesjonalizacji), a także tym, którzy jeszcze nigdy wcześniej trenowali na torze.  

Wyjazdy z motoRRaid to nie tylko jazda na torze (choć przede wszystkim po to się spotykamy), ale również wiele atrakcji w trakcie. Na większości z wyjazdów organizowane są Strefy Partnerów, w których m.in. przetestujecie nowe sportowe motocykle, a także poznacie nowinki ze świata akcesoriów do motocykli torowych. motoRRaid to przede wszystkim niezapomniana atmosfera – zdrowa rywalizacja w gronie pozytywnych osób.

Priorytetem motoRRaid są bezpieczeństwo oraz komfort uczestników. Jako jedyna polska organizacja stosuje „zasadę 3 sekund”, co oznacza odstęp przy wpuszczaniu motocyklistów na tor. To daje ok. 110 m dystansu, czyli dokładnie tyle, ile wymaga wykonanie manewru awaryjnego, a także swobodne poruszanie się po nitce toru. W tej kwestii motoRRaid stosuje o 20% bardziej rygorystyczne zasady, niż przewidują to homologacje poszczególnych obiektów.

Podczas każdego wyjazdu do dyspozycji uczestników są wykwalifikowany instruktorzy. W 2020 roku będzie to Paweł Górka, reprezentant kadry narodowej PZMOT, dwukrotny wicemistrz Polski: w klasie Superstock 1000 oraz Superbike. Zawodnik znany również z udziału w takich seriach jak 24h Bol D’Or, 24h LeMans oraz 8h Suzuka.

W kalendarzu wyjazdów na 2020 rok znalazły się takie tory jak: Cartagena, Walencja, Almeria, Jerez, Pannonia, Aragon, Slovakiaring, Brno oraz Misano. Część z nich, jak Brno czy Walencja, to obiekty figurujące w aktualnym harmonogramie Motocyklowych Mistrzostw Świata. Do którego Ty dołączysz?

Obalamy też mit, że Hiszpania jest droga! Styczniowa Cartagena – 4 dni na torze z transportem i boksem – już od 170€/dziennie.

Dołącz do nas! Więcej informacji na: www.mrr.bike

***

O motoRRaid

motoRRaid specjalizuje się w organizacji wyjazdów sportowych na homologowane tory motocyklowe w całej Europie. W stałej ofercie firmy znajdują się takie obiekty jak m.in. Slovakiaring, Brno, Most, Cartagena, Almeria, Jerez czy Misano. Wyjazdy dedykowane są wszystkim motocyklistom: zawodowcom, amatorom (dla których nasze track day’e są często wstępem do profesjonalizacji), a także tym, którzy jeszcze nigdy wcześniej trenowali na torze. Wszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi homologacjami związanymi z zasadami poruszania się po obiekcie, a także liczby uczestników na torze – w przypadku naszych imprez staramy się, aby w jednej grupie było nawet o 20% uczestników mniej niż przewidują przepisy. Dzięki ograniczeniu liczby uczestników trening jest bezpieczniejszy i bardziej efektywny, co jest wysoko cenione przez osoby, które z nami jeżdżą.

W ofercie motoRRaid dostępne są również szkolenia z wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorami, transport motocykli, a także organizacja niezapomnianych wyjazdów turystycznych. Głównym celem działalności motoRRaid jest promocja sportu motocyklowego, ale także pośrednie wpływanie na bezpieczeństwo na drogach publicznych poprzez doskonalenie techniki jazdy w warunkach bezpiecznych – torowych. Udział w imprezach motoRRaid zapewnia ich uczestnikom doskonały relaks, zabawę, niezapomnianą atmosferę oraz okazję do podniesienia umiejętności jazdy motocyklem i wyznaczania nowych celów w tym zakresie.