Ducati Diavel Strada jako - Motogen.pl

Prestiżowe wyróżnienia w plebiscycie „Męska Rzecz TVN” zostały przyznane już po raz siódmy. Dzięki fantastycznej prezentacji, jurorzy, a wśród nich Paweł Jordan, Agustin Egurrola, Staszek Karpiel-Bułecka, Tomek Kuchar i Kuba Klawiter wytypowali do finału właśnie motocykl Ducati. Potem rolę jury przejęli widzowie TVN, którzy głosowali na ulubione produkty wysyłając sms-y.

Ducati Diavel Strada startował w kategorii, do której przypisane są wszystkie pojazdy nie będące samochodami, a mianowicie w kategorii Hobby i Sport. To kategoria traktująca pasje i sport bardzo szeroko. Surfing, motocykle, tenis, bieganie i wszystko to co z pasją można powiązać, stanowiło o wyjątkowo trudnym charakterze tej kategorii. Inter Cars – importer Ducati podkreśla wagę sukcesu, gdyż motocykle rzadko trafiają do wydarzeń tej rangi. 

Uroczysta gala, która przyciągnęła cały polski celebrycki światek, była transmitowana na żywo o godz. 21.00 na antenie TVN Turbo, a kolejnego dnia – w niedzielny prime time, można było zobaczyć powtórkę na głównej antenie TVN.

Pełną relację z gali można znaleźć pod tym linkiem (wręczenie nagród w tej kategorii rozpoczyna się w 11-tej minucie i 30-tej sekundzie).

Konkurs

Do wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie – Wasze głosy zostały przesłane do importera, czekamy na ich decyzję w sprawie wyłonienia zwycięzcy.

Więcej o motocyklach Ducati