Dni Otwarte Yamahy w Liberty Motors już od dzisiaj! - Motogen.pl

Przypominamy, że już od dzisiaj w Liberty Motors trwają Dni Otwarte Yamahy, podczas których można zgarnąć nawet 1000 zł.

W dniach 20–21 kwietnia we wszystkich salonach Liberty Motors w całej Polsce trwają Dni Otwarte Yamahy. Główną atrakcją jest możliwość wygrania 1000 zł! Szansę na zgarnięcie jednej z pięciu nagród pieniężnych będą mieli wszyscy, którzy zapiszą się na jazdę testową jednym z motocykli lub skuterów Yamaha.

Klienci, którzy w piątek lub w sobotę wpłacą zaliczkę na swój nowy motocykl lub skuter Yamahy, dostaną natomiast bezpłatny serwis maszyny przez dwa lata*. Dodatkowo możecie skorzystać z kredytu 3 x 33, leasingu 30/24m/30 lub zniżki na ubezpieczenie. Dodatkowo na kupujących pojazdy Yamaha czeka przedłużona gwarancja, ochrona assistance lub nawigacja Garmin.

Zajrzyjcie w dniach 20–21 kwietnia do jednego z salonów Liberty Motors i nie przegapcie okazji przygotowanych przez Yamaha.

Więcej informacji o Dniach Otwartych Yamaha oraz listę salonów Libert Motors znajdziecie na stronie: www.libertymotors.pl.

 

 

 

 

 

*Bezpłatny serwis oznacza zerowe koszty robocizny podczas wykonywania przeglądów okresowych w ciągu dwóch lat od dnia zakupu motocykla albo maksiskutera z 2011 lub 2012 roku. Promocja obowiązuje przy wpłacie zaliczki 20% za pojazd w dniach 20–21.04.2012.
 

Więcej o motocyklach Yamaha