Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocross Patronat Motogen.pl - Krzysztof Nędzka o udziale w Drapaku Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Motocross

Patronat Motogen.pl - Krzysztof Nędzka o udziale w Drapaku

Objęty patronatem Motogen.pl Krzysztof Nędzka o swoim udziale w Drapaku...

Mój pierwszy start w Hard Enduro Drapak Rodeo rozgrywany na Czechach w miejscowości Petrikovice uważam za udany - cały czas obawiałem się o załamanie pogody .

 

W pierwszym dniu, w prologu zająłem 74 miejsce na prawie 400 startujących i zostałem odpowiednio, według wyniku, przydzielony do klasy Open A (Mistrzostwa Czech). Nie byłem jednak zbytnio zadowolony z tego wyniku, ponieważ wiedziałem że dnia następnego ustawiają nas na starcie wyścigu według kolejności przyjazdu w kwalifikacjach.

 

Dzień 2 Hard Enduro wystartowałem z 74 pozycji - na początku trochę zbetonowało mi ręce przez mocno wystające korzenie i kamienie w potokach. Po godzinie jazdy w ciężkim terenie, gdy się już rozjeździłem, poczułem że jadę . Starałem się unikać niepotrzebnych błędów, jechałem równym tempem praktycznie całą trasę, aż do 12 CP z 14 gdzie większość zawodników była wciągana linami do góry. Od tego momentu Drapak na prawdę przypadł mi do gustu. Ostatnie 2 CP były na prawdę HARD czyli takie jak być powinny; po niecałych 2h jazdy, na mecie pojawiłem się z 7 wynikiem.

 

 

Krzysztof Nędzka w akcji...

 

 

Dzień 3 Trasa ta sama co w dniu poprzednim; widziałem że będę jechał dużo szybciej. Jechałem szybkim tempem, na ile pozwalała trasa (wieksze koleiny,bardziej wystające korzenie). Ostatecznie udało się przejechać bez większych afer zapewne przez 7 pozycję startową w tym dniu i ukończyłem go na pozycji 4 finiszując ze stratą 10 sekund do trzeciego zawodnika.

 

Podsumowując Drapak zaliczony na bardzo dobrym, TOP 5th. Cieszę się bardzo, że nie uszkodziłem w żaden sposób siebie ani motocykla !

Bardzo dobra lekcja i trening przed nastepnymi zawodami. Teraz czas na 2 wyjazd w tym sezonie - tym razem do Rumuni na HARD EDNURO PANORAMA. Będą to cztery ciężkie dni jazdy w trudnym terenie! Relacja już wkrótce . . . !

 

Trzymajcie Kciuki Pozdrawiam Krzysztof Nędzka Criss #11

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści