Suzuki Hayabusa Jennifer Lopez na aukcji - Motogen.pl

Szczególna Hayabusa, której dosiadała sama Jennifer Lopez, została wystawiona na aukcji za jedynie niecałe 20 000 funtów.

Zaprojektowane przez 4th Dimension Innovation Ltd., Suzuki GSX1300R Hayabusa, które grało w reklamie Pepsi wraz z gwiazdami muzyki pop JLo i Beyonce, została wystawiona na aukcję. Czy ktoś jeszcze w ogóle pamięta obie wokalistki w stylistyce rodem z Kill Billa, prężące się w obcisłych skórach i niebotycznych obcasach, które, jak wszyscy wiemy, świetnie nadają się do jazdy motocyklem? Obu paniom w reklamie towarzyszyły atrybuty prawdziwych twardzielek, czyli dwie odpowiednio pomalowane Hayki i David Beckham.

W reklamie Jennifer siada na motocyklu. I to w sumie byłoby na tyle, bo chyba nikt nie spodziewał się, że przejechała nim choćby metr, co prawdopodobnie wyszło tylko na zdrowie jednośladowi. Maszyna jest seryjna, poza malowaniem Pepsi i podświetleniem LED, a przejechała w swoim życiu całe 160 kilometrów. W reklamie pojawiła się druga, identyczna Hayabusa, której dosiadała Beyonce i która została sprzedana prywatnemu kolekcjonerowi. Kolejną z serii Haykę otrzymał grający u boku pięknych pań David Beckham, a czwarta i ostatnia trafiła w ręce aktora Toma Cruise’a, który dla odmiany w reklamie nie zagrał.

Tylko prawdziwy fan talentu Jennifer będzie w stanie zapłacić za siedmioletni motocykl ponad 80 000 złotych, ale czego się nie robi, by mieć jedne z czterech takich motocykli na świecie? Jacyś chętni? Odświeżający pamięć filmik prezentujemy poniżej.