Speed-Day 2015: Kup pakiet treningów i skorzystaj z oferty specjalnej - Motogen.pl

Speed-Day to treningi dla motocyklistów odbywające się na jedynym profesjonalnym torze w Polsce – na torze „Poznań”. Oprócz tego od sezonu 2014 organizowane są Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego – Speed-Day Trophy. W wyścigach mogą brać udział zarówno amatorzy jak i posiadacze licencji wyścigowych. Dzięki odpowiedniemu podziałowi na klasy każdy ma szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Oprócz tego Speed-Day Trophy to doskonały wstęp do startów w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski oraz seriach międzynarodowych takich jak na przykład puchar Alpe Adria.

 

Przeczytaj również: //Speed-Day Trophy – wyścigowe emocje dla każdego

 

Już teraz można przygotować się do nadchodzącego sezonu kupując pakiet Speed-Day za kwotę 3000 PLN. Dla osób, które wykupią pakiet będą przygotowywane atrakcyjne promocje na zakup motocykli i akcesoriów. Pierwsza z akcji trwa do 15 września i jest organizowana wspólnie z Honda Motor Europe Limited Sp. z o.o. Dzięki niej można na preferencyjnych warunkach zakupić motocykle Honda CBR600RR już za 39 900 PLN, Honda CBR1000RR Fireblade za 49 900 i Honda CBR1000RR Fireblade SP w cenie 59 900. Dodatkowo nowy właściciel otrzyma w pakiecie owiewki torowe i sety sportowe.

 

Przykładowa symulacja

Pakiet Speed-Day 2015 za 3000 PLN to:

Pełne uczestnictwo w 5 Speed-Day’ach

Uczestnictwo w 1 rundzie SDT w ramach WMMP

Pakiet specjalny od Hondy za 39 900 PLN, a w nim:

– Honda CBR 600RR 2015 rok produkcji (cena katalogowa 46 900 PLN),

– owiewki torowe,

– komplet setów sportowych.

 

Przeczytaj również: Test motocykla Honda CBR600RR

 

Jeżeli wykupicie pakiet treningów, ale nie zamierzacie skorzystać z aktualnie obowiązującej promocji, to nic nie tracicie. Organizatorzy Speed-Day wspólnie z importerami już szykują kolejne atrakcyjne promocje na zakup motocykli i akcesoriów takich jak części, odzież motocyklowa i kaski. Więcej informacji pojawi się już wkrótce.

 

Jeżeli macie jakieś pytania, to koniecznie skontaktujcie się z Arturem Urbańskim pod adresem mailowym .

Więcej o motocyklach Honda</a