Rękawice Ixon RS Print VX HP – znakomity kompromis pomiędzy ochroną a wentylacją - Motogen.pl

Te krótkie tekstylne rękawice powstały na bazie kultowego już, sportowego modelu RS i stylistycznie zdecydowanie dają radę. Co najważniejsze wykonane są z przewiewnego i oddychającego materiału. Wentylacja jest do tego stopnia skuteczna, że jeśli upał jest naprawdę srogi, a ty jedziesz, to się nie ugotujesz.

 

Oczywiście w Ixonie usmażysz się – jak w każdym innym czarnym produkcie – jeśli tylko natężenie ruchu będzie na tyle duże, że nawet motocyklem nie da się przedrzeć przez korek. Te sytuacje są jednak na tyle sporadyczne, że nie biorę ich pod uwagę w wynikach tego testu. Jeśli więc szukasz czegoś na upał, to ten produkt jest dla ciebie. Jednocześnie odłóż go do szuflady, jeśli słupek rtęci spadnie poniżej 10 stopni, bo zamarzną ci palce.

 

Wewnętrzna strona rękawic pokryta jest miękką skórą wzmocnioną w miejscach szczególnie narażonych na przetarcia. Za ochronę knykci i paliczków dba potężny i jednocześnie estetyczny protektor, a na palcach zainstalowano miękkie ochraniacze. Całość przepleciona jest białymi, perforowanymi i przewiewnymi elementami oraz ozdobiona nowoczesnym logo producenta. Dzięki wstawkom produkt ten ma naprawdę agresywny wygląd.

 

Rękawice Ixon RS Print VX HP

 

Co ważne materiały tu zastosowane są naprawdę wysokiej jakości i dobrze dostosowują się do dłoni. Rękawice zapina się na szeroki pasek z rzepem, który gwarantuje nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. Do tego rękawice są krótkie, nie trzeba więc wciągać ich na rękaw kurtki.

 

Cena jest niewygórowana. Za najwyższą jakość, świetną wentylację i bardzo dobrą ochronę zapłacisz 249 zł! Naszym zdaniem te rękawice są na szczycie rankingu, jeśli chodzi o ochronę dłoni w upalne dni

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany