Budowa

Native zostały wykonane ze skóry koziej, dzięki czemu są lekkie, sprawiają wrażenie miękkich, multi ergonomicznych oraz wyjątkowo przyjemnych w dotyku. Producent wyposażył je w ochraniacze kostek oraz wewnętrznej części dłoni. Dość ciekawym elementem jest regulowane zapięcie w nadgarstku (kilka położeń za pomocą zatrzasków) oraz wszyty suwak umożliwiający szybkie i łatwe zdjęcie rękawic. Wykonanie i precyzja szyć na wysokim poziomie. Produkt sprawia wrażenie wysokiej jakości i jest dedykowany wszystkim osobom, które ponad dzielność turystyczną stawiają styl oraz doskonałą prezencję.

Efektownie wyglądająca perforacja na części zewnętrznej oraz pikowane wstawki wewnątrz oraz wspomniany sposób zapięcia predestynują Native dla miłośników motocykli klasycznych: customów, chopperów, scramblerów ale przede wszystkim cafe-racerów.

Użytkowanie

Rękawice są bardzo wygodne. Przyjemne w dotyku – zapewniają doskonałe wyczucie osprzętu kierownicy. „Marszczone” panele na zewnętrznej części palców to doskonały pomysł. Kilkugodzinne przeloty motocyklem nie powodują uciążliwych „odgnieceń” na dłoni. Rękawice są dość przewiewne (oczywiście nie tak, jak mesh) ale przy wyższych temperaturach możemy zaakceptować komfort termiczny, jaki zapewniają. Niestety to, co jest autem latem będzie przekleństwem jesienią lub wczesną wiosną. Przy temperaturach poniżej 8-10 stopni Celsjusza zwyczajnie wychłodzą nam dłonie. Brakuje także nieco membrany – w deszcz szybko się poddają. Poza tym są świetnym kompanem do codziennej jazdy. Użytkując Segurę Native na klasycznym moto odczuwamy klimat buntownika w okularach przeciwsłonecznych z papierosem w ręku i miną lokalnego zabijaki. Są po prostu cool…

Naszym zdaniem

Prezentowany produkt kosztuje 349 zł, chociaż aktualnie w promocji znajdziemy go za 299 zł. W moim odczuciu jest to produkt, który każdy miłośnik klasyków powinien mieć w swojej szafie. Będzie doskonały na ciepłe i umiarkowanie ciepłe dni, ale bezdeszczowe. Segura Native zapewniają duży komfort a do tego wyśmienicie wyglądają. Poleciłbym je także do weekendowej turystyki. W moim odczuciu to jeden z najbardziej klimatycznych kompletów rękawic na rynku.

Produkt dostępny w rozmiarach S-XL

Więcej w Akcesoria
Bez GoPro Hero 7 Black, jak bez ręki – test najnowszej amerykańskiej kamerki akcji!

Nie wyobrażam sobie swojej pracy bez tego narzędzia. Mała, supernowoczesna, niezawodna, a do tego praktycznie niezależna od żadnych dodatkowych systemów...

Zamknij