Ixon Pitrace wpisuje się idealnie w nasz klimat. Na poranne chłody przyda się podpinka. W ciągu dnia, kiedy zrobi się gorąco, można ją wypiąć, a zbawienie przyniosą duże panele wentylacyjne. Po południu, gdy spadnie deszcz, znów docenimy wodoodporną podpinkę.

Zobacz opisywany produkt na stronie producenta

Wygląd i dopasowanie

Ixon Pitrace występuje w trzech wersjach kolorystycznych. Może być czarna z białymi, białymi i żółtymi lub białymi i czerwonymi dodatkami. Delikatnie taliowany krój sprawia, że kurtka świetnie dopasowuje się do sylwetki. W przypadku dobrze dobranego rozmiaru ochraniacze odpowiednio układają się na swoich miejscach, przylegając do ramion i łokci. Dodatkowe dopasowanie umożliwia regulacja rękawów za pomocą guzików na ramionach oraz przedramionach. Ixon Pitrace jest dostępna w szerokiej palecie rozmiarowej. Jasne dodatki rozświetlają dominujący, czarny kolor i poprawiają widoczność. Nie zabrakło tu również licznych elementów odblaskowych.

Bezpieczeństwo

Na wyposażeniu podstawowym kurtki Ixon Pitrace znalazły się ochraniacze ramion i łokci. Spełniają one normę bezpieczeństwa CE. Dodatkowo mamy tu zamek pozwalający na spięcie kurtki ze spodniami, co nie tylko pozytywnie wpływa na komfort użytkowania, ale również na nasze bezpieczeństwo. Zabrakło jedynie protektora na plecach, ale ten można dokupić, bowiem model Pitrace jest wyposażony w specjalną kieszeń na ochraniacz pleców.

Wykończenie

Klasyczny kołnierz kurtki Ixon Pitrace jest wykończony miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem, dzięki czemu nie powoduje otarć szyi. W dolnej części pleców kurtka ma charakterystyczne przedłużenie, dzięki któremu dobrze przylega do ciała i nie podwija się, kiedy siadamy na motocyklu. Dodatkowo możemy dopasować ją w pasie dzięki prostej regulacji używając guzików. Pod ręką mamy zestaw pojemnych kieszeni – dwie zewnętrzne, dwie wewnętrzne i jedną wodoodporną.

Ixon Pitrace charakteryzuje modny krój, dobre dopasowanie i nienaganne wykończenie. Poza tym wysoki poziom uniwersalności dzięki wydajnym panelom wentylacyjnym oraz wodoodpornej podpince ocieplającej. Jeśli dołożymy do tego zestaw certyfikowanych ochraniaczy, otrzymujemy wygodną i bezpieczną kurtkę o wszechstronnym zastosowaniu. Nie bez znaczenia jest jej cena poniżej 700 zł. Ixon Pitrace sprawdzi się na większości typów motocykli.

Cena kurtki Ixon Pitrace: 689 zł

Zobacz opisywany produkt na stronie producenta