Jak poradzić sobie z upałem? - Przygotuj się na gorące dni z BMW - Motogen.pl

Prawie jak z klimatyzacją

BMW Motorrad zaprojektowało kombinezon AirFlow, zapewniający przewiewność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na kurtce i spodniach przewidziano wentylacyjne obszary AirTex wykonane z bardzo przewiewnej tkaniny (w zasadzie siatki). Jest ona jednak odporna na ścieranie, podobnie jak inne elementy motocyklowego stroju. Dzięki zapewnieniu w ten sposób intensywnego przepływu powietrza, motocyklista w upalny dzień ma poczucie, jakby podróżował w lekkiej koszulce i spodenkach, a nie w ubraniu motocyklowym.

Kurtka, która nosi się jak plecak

Kurtka BMW AirFlowŁatwo wyobrazić sobie sytuację, gdy w przerwie w podróży wybieramy się np. na zwiedzanie lub spacer. AirFlow to strój zaprojektowany w przemyślany sposób. Kurtka jest wyposażona m.in. w paski, które pozwalają na noszenie jej jak plecaka. Dzięki temu rozwiązaniu w trakcie zwiedzania mamy wolne ręce. Dodatkowo kieszeń na plecach kryje lekką kurtkę Cover. Zaprojektowano ją jako wierzchnią warstwę uszczelniającą kurtkę AirFlow i w ten sposób umożliwiającą np. wieczorny powrót po upalnym dniu jazdy. Oczywiście AirFlow wyposażony jest w wyjmowane ochraniacze NP2, identyczne jak inne ubrania ochronne oferowane przez BMW.

Skompletuj swój strój

Kombinezon AirFlow jest częścią  systemu ubrań BMW, projektowanych do jazdy w wyższych temperaturach. Jego elementami są: Rękawice BMW AirFlow
Rękawice AirFlow, wykonane z mięciutko wyprawionej skóry i wyjątkowo odpornego materiału Schoeller Keprotec. Nie tylko zapewniają komfort, przewiewność i bezpieczeństwo, ale także umożliwiają sprawny przepływ powietrza do wnętrza rękawa kurtki.
Buty BMW AirFlowButy AirFlow, które posiadają wentylację gwarantującą termiczny ruch powietrza nawet na postoju. Podczas jazdy powietrze łagodnie opływa całą stopę.
AirFlow Cover wodoodporne pokrowce dostosowane kształtem do butów.
Otwarty kask AirFlow, cichy podczas jazdy. Kask BMW AirFlow

Dowiedz się więcej

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z jednym z naszych dealerów: http://bmw-motorrad.pl/zlokalizuj_dealera
 

Więcej o motocyklach BMW