Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Nie jesteśmy do końca przekonani, czy wszyscy zrozumiecie nasze pokrętne poczucie humoru. Spodziewamy się, że część z Was po obejrzeniu tego filmu może nas uznać za kompletnych wariatów… Poznajcie odświeżony skład redakcji portalu Motogen.pl!

Wierzymy, że to będzie dobry rok. Dla nas, dla branży motocyklowej i dla wszystkich polskich motocyklistów! W zespole redakcyjnym Motogen.pl zaszły duże zmiany. Przed nami dużo pracy, ale jednocześnie dużo dobrej zabawy i jazdy na motocyklach! Jedziecie nami?

Pozwólcie, że naszą wspólną przygodę zaczniemy od zabrania Was za kulisy Motogen.pl i zaprezentowania redakcji z wyraźnym przymrużeniem oka. Na konkrety, deklaracje i poważne działania przyjdzie czas. Tym razem nie do końca serio, ale z szerokim uśmiechem na ustach. Poznajcie nas, zaczynamy:

https://www.youtube.com/watch?v=dZF-DwW7vOs

Bawiliśmy się naprawdę dobrze tworząc powyższy film!
(na zdjęciu od lewej: Tomek “Tomazi” Parzychowski, Kuba “Puchatek” Olkowski, Tomek “Trzeci” Trzeciak, Karolina Wręczycka, Piotrek “Barry” Baryła, Piotrek “Jędrzejak” Jędrzejak)


Więcej w Po godzinach, Śmieszne, felietony, Sponsorowane, Wyróżnione
Straż miejska
Złożono petycję: straż miejska będzie mogła karać za jazdę buspasem?

Czy nowy przepis, w myśl którego strażnicy miejscy mają karać za jazdę buspasami wejdzie w życie? Jeśli petycja w Sejmie...

Zamknij