Witamy na nowym portalu Motogen.pl! - Motogen.pl

Zmiany, zmiany, zmiany!

Motogen.pl jest z Wami od 2007 roku. To już 13 lat obecności wśród polskich motocyklistów. Od samego początku Motogenowi przyświeca czysta pasja do motocykli. Rok 2020 jest nowym rozdaniem.

Portal

Największą i zauważalną na pierwszy rzut oka zmianą jest zupełnie nowa odsłona portalu. Motogen.pl posiada odświeżoną szatę graficzną, oparty jest na nowym systemie, stoi na szybkich serwerach, zbudowany jest w oparciu o najnowsze standardy. Oznacza to tyle, że teraz czytanie ciekawych treści na portalu stało się jeszcze łatwiejsze – a przecież piszemy dla Was, dla czytelników. Blisko 3/4 ruchu na stronie pochodzi z urządzeń mobilnych, a więc zadbaliśmy, aby teksty, zdjęcia, filmy i cała strona wyświetlała się na smartfonach i tabletach w przejrzysty sposób. Zależy nam na tym, aby wszelka treść, jaką znajdziecie na Motogen.pl charakteryzowała się wysokim poziomem jakości, ale także aby była przyjemna dla oka.

Redakcja

Zmiany zaszły także wewnątrz redakcji. Pod koniec minionego roku stanowisko redaktora naczelnego objął Piotr Jędrzejak – w polskich mediach motocyklowych obecny jest od 10 lat i teraz odpowiedzialny będzie za rozwój Motogen.pl (zerknij na stronę o autorze). W redakcji pozostaje Kuba Olkowski, który niezmiennie pełni funkcję solidnego i stabilnego filaru tego portalu (strona o autorze). Za fenomenalne zdjęcia i filmy z testów i wydarzeń odpowiada Tomasz „Tomazi” Parzychowski – jeden z najbardziej znanych fotografów na polskiej scenie motoryzacyjnej, na stałe związany z Motogen.pl. Za kulisami pozostaje Ania Niewęgłowska odpowiadająca za rozwój oraz wszelkie kontrakty marketingowo-biznesowe. Nie zabraknie także współpracy z wieloma twórczyniami i twórcami, co z pewnością zaobserwujecie w postaci rozwoju różnych kategorii Motogen.pl.

Do dzieła!

Stworzenie portalu od nowa i przeniesienie archiwalnych treści z 13 lat ani trochę nie było łatwym zadaniem, a więc jeżeli znajdziecie niedociągnięcia – wybaczcie. Prace wykończeniowe wciąż trwają.

Jeżeli chcielibyście przekazać nam jakieś uwagi albo coś wyjątkowo Wam się spodobało, a może po prostu chcecie pogadać – piszcie maile albo wiadomości na Facebooku.

Nie zostało nam nic innego do dodania: my zabieramy się do pisania i pracowania, a Was zapraszamy do czytania i oglądania. Do zobaczenia na najróżniejszych wydarzeniach motocyklowych!

 

P.S.: Zapraszamy także na naszego Facebooka oraz Instagram.