Pass2Ride – salon inny niż wszystkie - Motogen.pl

23 marca mieliśmy okazję uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Pass2Ride. To ciekawe miejsce, które w dość niestandardowy sposób wpisuje się w ramy salonu motocyklowego. Przy wejściu nie przywitały nas stosy kurtek i kasków motocyklowych, ale raczej coś w stylu oferty show room. Wyobraźcie sobie, że motocyklista mocno zakręcony na punkcie turystyki ozdobił swoje mieszkanie wielkoformatowymi wydrukami i kilkoma wybranymi ciuchami, a na koniec wprowadził motocykle, którymi zwiedził już kawałek świata – tak właśnie wygląda wystrój Pass2Ride.

Na miejscu, oprócz ekipy zakręconej na punkcie wyjazdów, znajdziemy ciuchy z górnej półki, jak choćby znane u nas kaski Schuberth, SHOEI i X-Lite czy ubrania Halvarssons i Revit. Możemy też przyjrzeć się ofercie nawigacji Garmin oraz akcesoriom najwyższej klasy w postaci Touratecha.

Pass2Ride to nie tylko salon motocyklowy, ale przede wszystkim przedstawiciel turystycznej firmy Edelweiss Bike Travel, mającej kilkudziesięcioletnie doświadczenie w organizowaniu motocyklowych wycieczek w każdy zakątek świata (łącznie z flagową usługą, czyli podróżą dookoła globu w 365 dni).

O podróżach z Edelweissem już niedługo powinniście dowiedzieć się u nas więcej. Tymczasem wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Pass2Ride.

Adres:
ul. Puławska 579
02-885 Warszawa
tel. 22 859-10-60