Oferta specjalna: skutery Piaggio kupimy taniej - Motogen.pl

Skutek ubiegłorocznych zmian w przepisach łatwo dostrzec na ulicach każdego miasta – tym bardziej, że polskie lato sprzyja w tym roku korzystaniu ze skuterów i motocykli. Dzięki temu widok skutera na naszych drogach przestał być czymś niezwykłym. Spowszedniał, a stało się to ku uciesze użytkowników, którzy tym samym usprawnili swoje codzienne zmagania z komunikacją miejską. Z uwagi na to importer pojazdów Piaggio postanowił stanąć naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów i w połowie sezonu, obniżył ceny na swoje pojazdy.

Najbardziej powszechne skutery 50 ccm stają się jeszcze bardziej dostępne. Piaggio Liberty (http://piaggio-polska.pl/liberty) możemy kupić już za 7750 zł, a nieco droższy model, z silnikiem czterosuwowym Fly (http://piaggio-polska.pl/new-fly-50) już za 8300 zł.

Atrakcyjna oferta dla wszystkich posiadaczy prawa jazdy kategorii B stała się także bardziej interesująca. Kultowy model Typhoon 125 z roku produkcji 2014 (http://piaggio-polska.pl/typhoon-125), możemy kupić już za 9200 zł, natomiast egzemplarze z roku 2015 kosztują teraz tylko 1000 zł więcej.

Piaggio Liberty 125 (http://piaggio-polska.pl/liberty-1) może być nasze już za 9400 zł. Za niewiele więcej, bo już od 10400 zł możemy stać się szczęśliwym posiadaczem modelu Fly 125 (http://piaggio-polska.pl/new-fly-125-3v).

Warto odwiedzić stronę www.piaggio-polska.pl, gdzie dowiemy się więcej o tej kultowej marce i jej wyjątkowych modelach z aktualnej oferty.

Teraz wyjątkowy, ekskluzywny styl, europejska jakość oraz wszystkie zalety płynące ze sprawnego i budżetowego przemieszczania się stały się jeszcze bardziej dostępne.

Więcej o motocyklach Piaggio