Nowy naked Ducati: Monster bez kratownicowej ramy?! Czy Streetfighter V2? - Motogen.pl

Zdjęcia szpiegowskie i szkice ukazują niedużego nakeda, trochę podobnego do Monstera, ale – o zgrozo – z ramą aluminiową!

Z Bolonii docierają do nas doniesienia, że być może już niebawem pojawi się nowy Monster 821 z aluminiową ramą. Fani Ducati, a tym bardziej fani Monsterów łapią się za głowy. Czy to możliwe, że nowe Monstery zerwą z tradycją?!

Monster 821 bez kraty?

Kratownicowa rama nadaje Monsterom stylu już od 1993 roku i rzeczywiście wydaje się mało prawdopodobne, aby Ducati zupełnie zerwało tą tradycją, aby wprowadzić ramę aluminiową – wyraźnie widoczną na zdjęciach. Chociaż z drugiej strony dokładnie takie same protesty pojawiły się przy pierwszym Monsterze z chłodzeniem cieczą. Kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Dlatego niewykluczone, że Monster 821 rzeczywiście zostanie zupełnie odmieniony.

Zdjęcia szpiegowskie motocykla wypłynęły kilka dni temu, a teraz zostały uzupełnione szkicami.

Szkic nowego nakeda Ducati.

A może to Streetfighter V2?

Być może omawiany motocykl wcale nie jest Monsterem, ale zupełnie nowym Streetfighterem V2? To zresztą zgadzałoby się ze stwierdzeniem szefa Ducati sprzed kilku tygodni: „Myślimy teraz o nowym, bardzo interesującym nakedzie, który pojawi się wcześniej niż później.”

W kontekście całej wypowiedzi, ten nowy naked ma mniejszym uzupełnieniem Streetfightera V4, o łatwości jazdy znanej z Panigale V2.

Naked Ducati przyłapany na testach.

Może więc fani Monsterów zupełnie niepotrzebnie czują przerażenie przy oglądaniu zdjęć szpiegowskich z aluminiową ramą? Może to rzeczywiście nie Monster 821, a zupełnie nowy Streetfighter V2? Poczekamy, zobaczymy. Może nawet jeszcze w tym roku…

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany