Nowoczesna sztuka domowa dla entuzjastów sportów motocyklowych - Motogen.pl

Pisaliśmy już o najróżniejszych, czasem naprawdę dziwnych gadżetach motocyklowych. Niektóre z nich stworzone są chyba tylko po to, by zamieścić motocykl lub motocyklistę w nazwie i wyciągnąć kasę od naiwnych klientów. Tak było, śmiało można to powiedzieć, w przypadku zegara dla motocyklisty i tak jest raczej w tym przypadku.


Linear Edge
, czyli linia krawędzi toru wyścigowego, to nowoczesna forma służąca dekoracji modernistycznego mieszkania. Pomysłodawca ozdób – Russel – uważa, że wykonane z brzozowej sklejki i laminatu kształty torów wyścigowych z całego świata są świetną ozdobą w przeciwieństwie do plakatów, które wyglądają dziecinnie i często są kiepskiej jakości. Dodatkowo, jego zdaniem, codzienny widok kształtu toru pozwala na lepsze nauczenie się trasy.

Swój produkt Russel uzasadnia słowami, że nie każda żona pozwoli swojej brzydszej połowie trzymać w domu baner z logo ukochanej marki motocyklowej. No tak, niektórym małżeństwo może i pada na zmysł estetyczny, ale nie do tego stopnia, by płacić 200 $ za kawałek sklejki w laminacie. Choćby nie wiem jak interesujący kształt miała…