Na czasie
    Musisz zainstalować Jetpack plugin i włączyć "Statystyki".

Globalna premiera „Long Way Up” będzie miała miejsce 18 września na Apple TV+.

Apple TV+ zaprezentowała zwiastun „Long Way Up”, nowego epickiego serialu o tematyce związanej z motocyklami, w którym po ponad dziesięciu latach od ostatniej motocyklowej podróży po świecie występują Ewan McGregor i Charley Boorman. Światowa premiera pierwszych trzech odcinków „Long Way Up” będzie miała miejsce w Apple TV+ w piątek 18 września, a nowe odcinki będą ukazywać się co tydzień.

Podczas swojej najtrudniejszej jak dotąd wyprawy Ewan i Charley pokonują w ciągu 100 dni odległość 13 000 mil, przekraczając 16 przejść granicznych i przejeżdżając przez 13 krajów, zaczynając od miasta Ushuaia na krańcu Ameryki Południowej. Trasę wyprawy, biegnącej przez piękne, lecz słabo znane tereny Ameryki Południowej i Środkowej, pokonują oni na wykorzystujących najnowocześniejsze technologie elektrycznych motocyklach Harley-Davidson LiveWire®, aby między innymi pokazać drogę do zrównoważonego rozwoju naszej planety.

Nowy serial będzie dokumentować doświadczenia Ewana i Charleya związane z ich przejazdem przez Argentynę, Chile, Boliwię, Peru, Ekwador, a następnie przez Kolumbię, kraje Ameryki Środkowej i Meksyk.

Firma Harley-Davidson jest zachwycona tym, że jej motocykle pojawiły się w serialu „Long Way Up” z Ewanem McGregorem i Charleyem Boormanem. Model Harley-Davidson LiveWire™ to ekscytujący motocykl elektryczny, który poszerza granice osiągów, technologii i wzornictwa w świecie motocykli. Motocykle LiveWire, którymi będą podróżować bohaterowie nowego serialu zostały wyprodukowane i zmodyfikowane w taki sposób, aby przesuwać granice te przesunąć na „koniec świata” i umożliwić tę epicką wyprawę. Motocykle LiveWire są dostępne w wybranych salonach Harley-Davidson na całym świecie.

„Long Way Up” to nowy serial dokumentalny, będący kontynuacją przygód Ewana McGregora i Charleya Boormana przedstawionych w serialach „Long Way Round” i „Long Way Down”.

Więcej w Newsy, Turystyka, Wyprawy, Ze świata
Motocyklowy pokaz jazdy polskiej policji, który zdobył (najgorszą) sławę…

Tak, wiemy. Ten film ze starości ma brodę tak długą, że już nie zasługuje nawet na suchy żart. Ale w...

Zamknij