"Long Way Up" z Ewanem McGregorem i Charleyem Boormanem na elektrycznych Harley-Davidsonach: serial startuje - Motogen.pl

Globalna premiera „Long Way Up” będzie miała miejsce 18 września na Apple TV+.

Apple TV+ zaprezentowała zwiastun „Long Way Up”, nowego epickiego serialu o tematyce związanej z motocyklami, w którym po ponad dziesięciu latach od ostatniej motocyklowej podróży po świecie występują Ewan McGregor i Charley Boorman. Światowa premiera pierwszych trzech odcinków „Long Way Up” będzie miała miejsce w Apple TV+ w piątek 18 września, a nowe odcinki będą ukazywać się co tydzień.

Podczas swojej najtrudniejszej jak dotąd wyprawy Ewan i Charley pokonują w ciągu 100 dni odległość 13 000 mil, przekraczając 16 przejść granicznych i przejeżdżając przez 13 krajów, zaczynając od miasta Ushuaia na krańcu Ameryki Południowej. Trasę wyprawy, biegnącej przez piękne, lecz słabo znane tereny Ameryki Południowej i Środkowej, pokonują oni na wykorzystujących najnowocześniejsze technologie elektrycznych motocyklach Harley-Davidson LiveWire®, aby między innymi pokazać drogę do zrównoważonego rozwoju naszej planety.

Nowy serial będzie dokumentować doświadczenia Ewana i Charleya związane z ich przejazdem przez Argentynę, Chile, Boliwię, Peru, Ekwador, a następnie przez Kolumbię, kraje Ameryki Środkowej i Meksyk.

Firma Harley-Davidson jest zachwycona tym, że jej motocykle pojawiły się w serialu „Long Way Up” z Ewanem McGregorem i Charleyem Boormanem. Model Harley-Davidson LiveWire™ to ekscytujący motocykl elektryczny, który poszerza granice osiągów, technologii i wzornictwa w świecie motocykli. Motocykle LiveWire, którymi będą podróżować bohaterowie nowego serialu zostały wyprodukowane i zmodyfikowane w taki sposób, aby przesuwać granice te przesunąć na „koniec świata” i umożliwić tę epicką wyprawę. Motocykle LiveWire są dostępne w wybranych salonach Harley-Davidson na całym świecie.

„Long Way Up” to nowy serial dokumentalny, będący kontynuacją przygód Ewana McGregora i Charleya Boormana przedstawionych w serialach „Long Way Round” i „Long Way Down”.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany