Tak, wiemy. Ten film ze starości ma brodę tak długą, że już nie zasługuje nawet na suchy żart. Ale w ostatnich dniach nagranie wróciło… Przypomnijcie sobie ten hit polskiego internetu!

Wyczyn pochodzi z policyjnego konkursu sprawnościowego, który odbył się w 2012 roku w Swarzędzu. Pech chciał, że największą popularność zdobyło nagranie najgorszego przejazdu… I jakoś się temu nie dziwimy.

Ostrzegamy. Oglądanie tego przejazdu powoduje bolesne zażenowanie.

Oczywiście trzeba zaznaczyć, że taki policjant na motocyklu to odosobniony przypadek. Miałem przyjemność kilka razy rozmawiać i jeździć z polskimi moto-policjantami. W zdecydowanej większości ci goście potrafią bardzo skutecznie ogarniać swoje sprzęty.

Mamy nadzieję, że przez 8 lat od tego smutnego wydarzenia, policjant albo podniósł swoje umiejętności, albo w ogóle nie dotykał się do jednośladów. Za to na złoty puchar zasługuje chłopiec, który wszystko komentuje oraz jego ojciec, który spokojnie tłumaczy, że “pan się uczy”.

Więcej w Newsy, Z Kraju
Motocyklista na elektryku do policjanta: “dam Ci 1000$ jak znajdziesz tłumik”

Zabawna sytuacja, która pokazuje, że pomimo protestów można żyć w zgodzie z policją. Oraz że motocykle elektryczne wywołują zainteresowanie (i...

Zamknij