Lato w Mieście z Motogen.pl zakończone! To dzięki Wam... - Motogen.pl

W tym czasie przetestowaliśmy dla Was 19 motocykli, przejechaliśmy blisko 7000 kilometrów zużywając 480 litrów paliwa. Zrobiliśmy kilkadziesiąt relacji na żywo na FB, przekazując Wam na bieżąco wrażenia z jazdy. Co czwartek można nas było spotkać w warszawskim pubie 2KOŁA, a w soboty na wspólnym evencie kończącym tydzień danej marki lub salonu motocyklowego na grillu i jazdach testowych.

Rozdawaliśmy Wam naklejki, koszulki, smycze, breloczki –  w sumie pół bagażnika, czyli blisko 250 litrów.

Z tej strony chcielibyśmy Wam podziękować za to, że byliście z nami; za krytykę, uwagi, komentarze zarówno przychylne jak i motywujące do lepszej pracy – to dzięki Wam stajemy się lepsi w tym, co robimy…

Projekt nie udałby się, gdyby nie nasi partnerzy:  Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz I’M Inter Motors! Dzięki temu jeździliśmy w kaskach SHOEI, ubraniach od I’M Inter Motors, mieliśmy przyjemność prezentować ofertę TRW, wspomnieć jak testowane motocykle prowadzą się na oponach Pirelli a kilka z motocykli chętnie wzięlibyśmy w kredycie, oczywiście od BNP!

I na koniec marki, które przetestowaliśmy. W tym roku były to pojazdy ze stajni: Ducati, Aprilii, BMW, Yamahy, Moto Guzzi, Hondy, Suzuki, MV Agusty, Piaggio, Vespy oraz SYMa (testy znajdziecie tutaj)!!!!

Więcej o motocyklach BMW