“W tym roku, podobnie zresztą jak i w roku ubiegłym, CustomCult.pl wespół z legendarnym Pubem Motocyklowym 2Koła w Warszawie, organizujemy 2 edycję festivalu.

Poza atrakcjami w postaci motocykli seryjnych H-D i Indiana, przygotowujemy wystawę motocykli stricte customowych. Ponadto przewidujemy prezentację ludzi zajmujący się twórczością customową, od pinsprintu, przez aerograf po rymarstwo. Mocną obstawę imprezy zapowiedzieli właściciele UScary z silnej grupy USA Cars Polska!

Amerykańska motoryzacja byłaby niczym bez obecności przedstawicielek płci pięknej. Kulturę Pin-up zaprezentuje między innymi Pin Up Candy. Do tego wszystkiego włączamy mad-maxowe klimaty ze Starling Studio i wiele innych atrakcji które wciąż się klarują.

To wszystko będzie okraszone dobrą muzyką na żywo. Z racji faktu, że sama formuła imprezy jest mocno freekowa, należy się spodziewać spontanicznych akcentów w postaci np. palenia gumy, czy puszczania dużych baniek mydlanych.

Jako podsumowanie mogę zacytować zdanie usłyszane po drugiej edycji Industriala, a które utkwiło mi w pamięci: „organizujesz kolego imprezy w mocno kalifornijskim stylu”.

Więcej informacji znajdziemy na FB profilu eventu…

Więcej w Z Kraju
Lato w Mieście z Motogen.pl: MV Agusta Turismo Veloce 800 Luso SCS

MV Agusta Turismo Veloce 800 Luso SCS - nazwa brzmiąca jak szlacheckie, nobliwe nazwisko. Tymczasem ostatni człon oznacza niespotykane w...

Zamknij