Kaski Death Spray Custom – pokaż co masz pod kopułą - Motogen.pl

Parafrazując pewne powiedzenie, można stwierdzić, że każdy z nas ma coś pod kaskiem. Niestety, nie da się tego zobaczyć, a przynajmniej na pewno nie w sytuacji, gdy kask ten znajduje się na głowie, a głowa na karku motocyklisty. DSC oferuje nam teraz taki podgląd bez konieczności dokonania przekroju głowy człowieka.

Head Set to najnowsza seria kasków, które powstały w Death Spray Custom. Seria składa się z trzech grafik o nazwach: Włosy, Mózg i Frenologia. David, stojący za projektem artysta z DSC, uważa że głowa to trzyczęściowy kask, którego fizyczną stroną są włosy, biologiczną szare komórki, a filozoficzną mapa frenologiczna. Dzięki prostemu malowaniu osiągnięto cel – kask pokazuje co motocyklista ma pod nim. Niektórzy tylko włosy, inni zwoje, jeszcze inni konkretne ośrodki odpowiadające za pojmowanie świata i myślenie. Każdy znajdzie coś dla siebie. David jest odpowiedzialny za wiele projektów związanych z budową ludzkiego mózgu. Motyw ten przewija się w jego pracach od dłuższego czasu. My prezentowaliśmy Wam jego projekt z innego zakresu tematycznego – motocykl Ducati 1026 Bite.

Kaski nie mają podanej specyfikacji technicznej ani ceny. Są po prostu kolejnym sposobem przedstawienia myśli autora, które może się podobać lub nie.
 

Więcej o motocyklach Ducati