Honda przedstawia 6 nowych modeli na 2013 - Motogen.pl

CB500X, CB500F i CBR500R

Trzy nowe, bliźniacze motocykle napędzane rzędowym 2-cylindrowym silnikiem. Każdy z nich oferuje ogromną radość z jazdy, niskie koszty użytkowania oraz uniwersalne zastosowanie: od codziennej jazdy przez sport aż po turystykę. Nowe pięćsetki korzystają z takiego samego silnika i ramy, ale różnią się charakterem, inną pozycję za kierownicą i stylistyką. Dzięki atrakcyjnej cenie i zdumiewającym osiągom są gotowe porwać rzesze motocyklistów.

Stylizacja CBR500R mocno przypomina czterocylindrową, sportową CBR1000RR, a podobieństwa nie są tylko powierzchowne. Szybki i emocjonujący, oszczędny i przystępny model CBR500R oferuje idealny start w świat motocykli sportowych. Wyróżniając się wysoką jakością wykonania, wyjątkowa maszyna może być powodem do dumy dla posiadacza.

CB500F – dwucylindrowy naked, zwrotny i lekki, o agresywnej stylistyce nawiązującej do CB1000R. Dzięki dobrej jakości wykonaniu i niskim kosztom użytkowania będzie idealnym i praktycznym partnerem na lata zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych motocyklistów. CB500F to atrakcyjna, okazała, ale i poręczna maszyna o żwawych osiągach.

Wizualnie wyższy CB500X, z większym skokiem zawieszenia i nieco większym rozstawem osi niż bliźniacze modele CB500F i CBR500R, swoją stylistyką nawiązuje do flagowego Crosstourera. Motocyklem bardzo łatwo się manewruje, zaś pozycja za kierownicą jest zrelaksowana dzięki mnóstwie miejsca i komfortu. Nowy CB500X gwarantuje wiele frajdy, a jednocześnie wszechstronność i praktyczność.

Gold Wing F6B

Nowy, niski i długi, a równocześnie luksusowy cruiser Gold Wing F6B łączy w sobie potężny moment obrotowy sześciocylindrowego silnika typu bokser o pojemności 1800 cm3 ze zwinnym podwoziem w stylu Bagger. To unikalny motocykl pełen wielkich emocji i ogromnych możliwości.

NSS300 Forza

Zaawansowany maksiskuter o sportowym charakterze, mocnym silniku, kompaktowym podwoziu oraz schowku mogącym pomieścić dwa kaski. NSS300 Forza został zaprojektowany tak, aby idealnie pasować do codziennego życia: nie tylko do przemieszczania się z miejsca na miejsce, ale także podróżowania i jazdy o charakterze sportowym.

CBR600RR

Wielokrotnie utytułowany supersport Hondy otrzymał owiewki i rozwiązania aerodynamiczne z MotoGP, 41-milimetrowy widelec Showa Big Piston, nowy tylny amortyzator, 12-ramienne koła oraz przemapowany wtrysk i zmienione ustawienia dolotu powietrza. Stylizacja nowej CBR600RR ma w sobie funkcjonalne piękno i jest wzorowana na maszynie wyścigowej, która ją zainspirowała – Hondzie RC213V.

Wymienione motocykle uzupełniają szeroką i różnorodną ofertę wcześniej zaprezentowanych nowości Hondy na rok 2013: klasycznego nakeda CB1100, offroadowego CRF450R, dual-purpose CRF250L oraz sportowego skutera NSC50R.

Więcej o motocyklach Honda