Caban 2012 – ruszyły zapisy - Motogen.pl

Trzecia edycja rajdu motocyklowego Caban odbędzie się w tym roku w sobotę 2 czerwca w Chrzanowie. Właśnie ruszyły zapisy dla drużyn.

Rajd Caban to jednodniowa impreza dla czteroosobowych drużyn motocyklowych, quadowych, skuterowych lub mieszanych. Może w niej wziąć udział każdy, kto posiada prawo jazdy i sprawny technicznie pojazd. Rajd nie jest wyścigiem, tylko jazdą na orientację, a organizatorzy – Nieformalna Grupa KCH Motocykle – podkreślają, że chodzi o bezpieczną jazdę i dobrą zabawę w duchu sportowej rywalizacji. W tym roku uczestnicy przejadą przez piękne tereny ziemi chrzanowskiej, położonej na malowniczych zakątkach województwa małopolskiego. W określonych miejscach przygotowane zostaną punkty kontrolne z konkurencjami drużynowymi. Wygra ta ekipa, która otrzyma za ich wykonanie najwięcej punktów. Organizatorzy przygotowali mnóstwo niespodzianek, a oprócz Cabana przybyli do Chrzanowa motocykliści będą mogli wziąć udział w paradzie motocyklowej, a także w charytatywnym wożeniu dzieci na motocyklach – całość zebranych w ten sposób pieniędzy oraz całkowita kwota z wpisowego posłużą do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego dla potrzebującego dziecka z powiatu chrzanowskiego. Wpisowe dla uczestników wynosi, podobnie jak w roku ubiegłym, 15 zł od osoby.

Więcej informacji na stronie KCH Motocykle oraz fanpage’u grupy. Zapisy pod adresem [email protected]. Relację z ubiegłorocznej edycji znajdziecie tutaj, a poniżej prezentujemy film z przebiegu rajdu Caban 2011.

 

Patronat medialny nad Rajdem Caban 2012 objął MOTOGEN.

Sponsorem głównym Rajdu Caban 2012 jest ORLEN Oil.