- Motogen.pl

Film ’Tron Legacy’ wzbudza wielkie emocje i równie wielkie oczekiwania od momentu, gdy zapowiedziano, że w ogóle powstanie.

Bohaterami filmu na równi z ludźmi są maszyny, także i motocykle. Dla fanów stworzono nawet kombinezon motocyklowy identyczny z tym, który nosi w filmie bohater Sam Flynn. Wyprodukowany z rozmachem w technologii 3D, Tron Legacy’ wydaje się być idealną propozycją dla miłośników motocyklizmu, zwłaszcza w zimie, gdy jednoślady odpoczywają w garażu. Czy tak się jednak stanie? Nie wiadomo. Premiera filmu dopiero 17 grudnia 2010 roku.

Żeby podkreślić związek produkcji ze światem motocyklowym, do współpracy nad hiszpańskojęzycznym dubbingiem do Tron Legacy’ zaproszono Jorge Lorenzo. Zawodnik podjął się zadania, choć skomentował je w dość sceptycznym tonie: 'Wolę się ścigać. Miałem pomocników podczas dubbingowania. Było skomplikowanie, ale myślę, że wyszło dobrze’.

Miejmy taką nadzieję. My, niestety, nie usłyszymy Jorge w naszych kinach, ponieważ dystrybutor disneyowskiej superprodukcji, Forum Film, zamierza wprowadzić go do kin jedynie w wersji z napisami.

Wybierzecie się do kina?