Jorge kombinezon motocyklowy na kostium wrony i pokonał 10 innych, zamaskowanych uczestników!

Jorge Lorenzo stracił ostatnio swój kontrakt w MotoGP. Pełnił rolę zawodnika testowego Yamahy, ale przez COVID-19, w ostatnim sezonie wyjechał tylko dwa razy. Japoński zespół zakończył z nim kontrakt a na pozycję testera wziął Cala Crutchlowa.

Okazuje się jednak, że Jorge całkiem skutecznie odkrywa inne swoje talenty. Uczestniczył w teleturnieju “Zamaskowany Piosenkarz”. Jest to format opracowany przez Koreańczyków, który właśnie podbija świat. Uczestniczą i śpiewają w nich celebryci – są jednak w kostiumach całkowicie uniemożliwiających ich rozpoznanie. Pojedynkują się na piosenki, zdobywają sympatię widzów, a jurorzy zadają im pytania, próbując odgadnąć tożsamość. Zdobywca najmniejszej liczby punktów (od telewidzów lub publiczności) odpada w każdym odcinku.

Nie sądzilibyśmy, że będziemy pisali o śpiewających teleturniejach na Motogen.pl… Tak samo nie sądzilibyśmy, że 5-krotny motocyklowy mistrz świata będzie śpiewał Erosa Ramazzotti w masce wrony w programie rozrywkowym.

Tymczasem okazało się, że Lorenzo osiągnął niemały sukces! W pierwszym sezonie hiszpańskiej edycji “Zamaskowanego Piosenkarza”, Jorge dostał się do finału, pokonując 10 innych uczestników! Złośliwi twierdzą, że to jego najpoważniejszy sukces od dwóch lat.

Program zanotował w Hiszpanii potężną oglądalność. Sprawdźcie moment ujawnienia i pośpiewajcie “Piu Bella Cosa” razem z Erosem Ramazzotti, tzn. z Jorge Lorenzo:

Więcej w Bez kategorii
MV Agusta Superveloce Alpine 2021 – limitowana piękność i wstęp do… [opis, dane, zdjęcia]

Superveloce Alpine wyprodukowana zostanie w limitowanej liczbie 110 sztuk. Niebieski lakier w stylu Alpine jest fenomenalny. Przy okazji jest to...

Zamknij