Jorge Lorenzo dotarł do finału... teleturnieju muzycznego! - Motogen.pl

Jorge zamienił kombinezon motocyklowy na kostium wrony i pokonał 10 innych, zamaskowanych uczestników!

Jorge Lorenzo stracił ostatnio swój kontrakt w MotoGP. Pełnił rolę zawodnika testowego Yamahy, ale przez COVID-19, w ostatnim sezonie wyjechał tylko dwa razy. Japoński zespół zakończył z nim kontrakt, a na pozycję testera wziął Cala Crutchlowa.

Okazuje się jednak, że Jorge całkiem skutecznie odkrywa inne swoje talenty. Uczestniczył w teleturnieju „Zamaskowany Piosenkarz”. Jest to format opracowany przez Koreańczyków, który właśnie podbija świat (od 2022 program jest także w polskiej telewizji pod tytułem Mask Singer). Uczestniczą i śpiewają w nich celebryci – są jednak w kostiumach całkowicie uniemożliwiających ich rozpoznanie. Pojedynkują się na piosenki, zdobywają sympatię widzów, a jurorzy zadają im pytania, próbując odgadnąć tożsamość. Zdobywca najmniejszej liczby punktów (od telewidzów lub publiczności) odpada w każdym odcinku.

Nie sądzilibyśmy, że będziemy pisali o śpiewających teleturniejach na Motogen.pl… Tak samo nie sądzilibyśmy, że 5-krotny motocyklowy mistrz świata będzie śpiewał Erosa Ramazzotti w masce wrony w programie rozrywkowym.

Tymczasem okazało się, że Lorenzo osiągnął niemały sukces! W pierwszym sezonie hiszpańskiej edycji „Zamaskowanego Piosenkarza”, Jorge dostał się do finału, pokonując 10 innych uczestników! Złośliwi twierdzą, że to jego najpoważniejszy sukces od dwóch lat.

Program zanotował w Hiszpanii potężną oglądalność. Sprawdźcie moment ujawnienia i pośpiewajcie „Piu Bella Cosa” razem z Erosem Ramazzotti, tzn. z Jorge Lorenzo:

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany