Zmotoryzowany dostawca pizzy i piekarz w jednym, czyli czego to Niemcy nie wymyślą - Motogen.pl

Od dawna było wiadomo, że włoskie i niemieckie programy rozrywkowe biją się o palmę pierwszeństwa pod względem ilości kiczu pokazywanego na minutę. Jednak pokaz 'stuntowego’ pieczenia pizzy bije na głowę wszystko, co do tej pory mogliśmy oglądać.

Gerol Morandell, piekarz zajmujący się wypiekiem pizzy, który wystąpił w niemieckim programie Wetten, dass…? założył się, że może przygotować pizzę od zera, upiec ją w minikuchence, a następnie dostarczyć do studia nagraniowego programu w czasie pięciu minut, a wszystko to podczas jazdy na motocyklu. Poza pizzą Gerol zobowiązał się do zrobienia sałatki Caprese i napełnienia kieliszka czerwonym winem. Autorzy programu podchwycili pomysł i sfilmowali całe przedsięwzięcie, podczas którego Morandell jeździł motocyklem wkoło po placu przed studiem i przygotowywał obiecane dania, by dostarczyć je w wyznaczonym czasie. Towarzyszyła mu w tym dzielnie modelka i aktorka, Michelle Hunziker, współprowadząca program, która zaliczyła ślizga na swojej nowiutkiej Vespie dopiero w momencie wjazdu na teren studia nagraniowego. Notabene nie możemy wyjść z podziwu, widząc w jakim obuwiu wsiadła na skuter i jak dzielnie potem biegła za motocyklistą w swoich nieprawdopodobnych butach.

Miejmy nadzieję, że mimo wszystko ten sposób przyrządzania pizzy nie przyjmie się w najbliższym czasie. I prosimy, nie róbcie tego w domu.
 

Więcej o motocyklach Vespa